DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zmiana planów. Wizyta Donalda Trumpa w Polsce będzie krótsza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Andrzej Duda i Donald Trump. / foto: PAP
Andrzej Duda i Donald Trump. / foto: PAP

Jak informuje Wirtualna Polska, amerykańska administracja modyfikuje plany związane z wizytą Donalda Trumpa w Polsce. Najprawdopodobniej wypadnie z niej jeden ważny punkt – wizyta wraz z Andrzejem Dudą w bazie lotniczej w Powidzu.

Początkowo wizyta Donalda Trumpa miała trwać od 31 sierpnia do 2 września. W jej trakcie amerykański prezydent miał uczestniczyć w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, z kolei następnego dnia miał on wraz z Andrzejem Dudą udać się do Powidza.

– Ten punkt, czyli Powidz, został właśnie wykreślony z listy – powiedział amerykański informator Wirtualnej Polsce. Powodem mają być „trudności logistyczne związane z przetransportowaniem Donalda Trumpa” do wielkopolskiej bazy. Stąd też konieczne będzie ustalenie nowego programu wizyty.

Pewne jest jednak, że wizyta Trumpa w Polsce jest niezagrożona, nawet pomimo odwołania przylotu do Danii.

Miała to być pierwsza wizyta obydwu prezydentów w sojuszniczej bazie wojskowej. Jak na razie Biały Dom nie komentuje sprawy.

Źródło: wp.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: