Arkadiusz Cichocki, prezes Sądu Okręgowego w Gliwicach z nadania Zbigniewa Ziobry, wysyłał nagie zdjęcia żonie swojego kolegi. To jednak nie pierwszy skandal obyczajowy z udziałem ludzi „dobrej zmiany”.

Rok temu spore oburzenie wywołały zdjęcie wiceszefa polskich służb Macieja Wąsika, który całował się i obściskiwał w negliżu z kolegą. Ten jednak bronił się w mediach, że ma żonę.

Z kolei szef polskich służb, a zarazem nowy szef MSWiA Mariusz Kamiński stał się bohaterem za sprawą suczki Tequili. Według zeznań jego kolegi, Kamiński miał po pijaku chodzić na czworaka, a następnie całować się z jego psem.

Inny kolega Kamińskiego i Wąsika, a zarazem były rzecznik CBA Tomasz F. został złapany na masturbowaniu się w parku. Za publiczne obnażanie się i onanizowanie w miejscu publicznym został skazany na 5 dni aresztu.

Lokalny działacz PiS Marek G. zasłynął za to jako aktor porno. Natomiast nowym redaktorem naczelnym sprzyjającego PiS tygodnika „Wprost” został Marcin Dzierżanowski. Dzierżanowski przedstawia się jako gej katolik i jest jednym z niewielu dziennikarzy, którym wywiadu udzielił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Inny zdeklarowany „konserwatywny gej” Łukasz Mężyk razem z byłym doradcą Mateusza Morawieckiego Łukaszem Kamińskim stworzył portal 300gospodarka. Mimo niewielkiego zainteresowania serwisem wśród wspierających projekt znalazł się państwowy bank PKO. Mężyk związany jest również z Wirtualną Polską, gdzie zasłynął relacją z dnia z życia Mateusza Morawieckiego.

Źródło: Super Express / Fakt / Wirtualna Polska / Gazeta Wyborcza