TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

WYWIAD – PIOTR RYBAK CAŁA PRAWDA O PRAWICOWYCH KOLEGACH KTO I JAK – KUKIZ MIĘDLAR – SZOK !!

WAŻNY MATERIAŁ LINKUJCIE I ROZSYŁAJCIE 

9 thoughts on “WYWIAD – PIOTR RYBAK CAŁA PRAWDA O PRAWICOWYCH KOLEGACH KTO I JAK – KUKIZ MIĘDLAR – SZOK !!

 1. MIałes Chamie złoty róg popatrz ile złego wyrządzasz zamiast sie łaczyć to błotem obrzucasz swoje srodowisko i po co ? jako jednostka nie zdziałamy nic bo sie kłócicie miedzy soba i odsuwacie od siebie ludzi i sa zdezorientowani ta sytuacja co sie dzieje z wami.Stancie ponad podziałami i wypracujcie konsensus bo tylko w silej jest moc.Ambice swoje i zale schowajcie do kieszeni i polaczcie sie tak jak było na poczatku inaczej ruch upadnie.Trzeba wspolnie działać i nie obrazac sie na siebie inaczej zrobia nam POLIN i rozbija dostrzetnie ruchy narodowe

 2. Jack błagam zróbcie program dużo programów na temat zaklamanego plagiator który lansuje się na świętego mowie o Sumlińskim Gadowskim ,całym żebramyWizraelu24 mediaNIEnarodowe. Dziękuję i podziwiam

 3. stek kłamstw i pomówień. Niech rybak opowie coś o sobie a nie obgaduje innych !! Chory człowiek szuka sposobu na zaistnienie …nieważne w jaki sposób. Pomoc była…zbiórka na ponad 2 tys zł przekazana rybakowi w ramach pomocy prawnej po wydarzeniach styczniowych w Oświęcimiu, a on to z kolei przekazał na eMisje.tv pana Korczarowskiego !!! I na koniec…to nie rybak odsuwał od siebie tylko wszyscy sami odeszli od rybaka widząc jego chamstwo, fałsz itd

 4. Oświadczenie Jacka Międlara w sprawie pomówień Piotra Rybaka w rozmowie udostępnionej na portalu MIZIAFORUM.

  W odpowiedzi na skandaliczne kłamstwa, pomówienia, zniewagi mnożone przez PR w jednym z wywiadów, a z którym nie utrzymuję kontaktu od grudnia 2018 roku.

  1. Książka, którą napisałem jest napisana WYŁĄCZNIE przeze mnie. To autobiografia z wkomponowanymi felietonami publikowanymi w latach 2014-2018.

  2. Nie sprzedawałem koszulek w Oświęcimiu.

  3. Nie posiadam nieruchomości.

  4. Z Piotrem R., co jest moją przemyślaną decyzją, nie utrzymuję kontaktów od grudnia 2018 roku.

  5. W sprawie marszu w Oświęcimiu w styczniu 2019 roku wypowiedziałem się 3 tygodnie wcześniej, po tym jak dotarły do mnie informacje o tym, że jestem w ten marsz wciągany. (patrz pkt. 4)

  6. PR. sugeruje, że podczas kolędy (2015/2016) spotkałem „moją kobietę”, która zaszła w ciążę. Jest to skandaliczne uderzenie w moją rodzinę. Moje dziecko ma 1,5 roku, a będąc księdzem z kobietą nie utrzymywałem żadnych relacji.

  7. Sprawa tych i pozostałych skandalicznych pomówień została przekazana do prawnika i zostaną wyciągnięte konsekwencje na drodze sądowej.

  Tego typu pomówienia były mnożone przez PR przez wiele ostatnich miesięcy na co pozostawałem głuchy. Obrażano moją rodzinę, a na mój temat wymyślano najobrzydliwsze rzeczy.

  Niestety została przekroczona granica wszelkiej przyzwoitości.

  Z poważaniem

  JACEK MIĘDLAR

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: