NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 WYDANIE SPECJALNE !! + GOŚĆ23 września 2019
2 dni pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

WYWIAD – PIOTR RYBAK CAŁA PRAWDA O PRAWICOWYCH KOLEGACH KTO I JAK – KUKIZ MIĘDLAR – SZOK !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

WAŻNY MATERIAŁ LINKUJCIE I ROZSYŁAJCIE 

8 thoughts on “WYWIAD – PIOTR RYBAK CAŁA PRAWDA O PRAWICOWYCH KOLEGACH KTO I JAK – KUKIZ MIĘDLAR – SZOK !!

 1. Jack błagam zróbcie program dużo programów na temat zaklamanego plagiator który lansuje się na świętego mowie o Sumlińskim Gadowskim ,całym żebramyWizraelu24 mediaNIEnarodowe. Dziękuję i podziwiam

 2. stek kłamstw i pomówień. Niech rybak opowie coś o sobie a nie obgaduje innych !! Chory człowiek szuka sposobu na zaistnienie …nieważne w jaki sposób. Pomoc była…zbiórka na ponad 2 tys zł przekazana rybakowi w ramach pomocy prawnej po wydarzeniach styczniowych w Oświęcimiu, a on to z kolei przekazał na eMisje.tv pana Korczarowskiego !!! I na koniec…to nie rybak odsuwał od siebie tylko wszyscy sami odeszli od rybaka widząc jego chamstwo, fałsz itd

 3. Oświadczenie Jacka Międlara w sprawie pomówień Piotra Rybaka w rozmowie udostępnionej na portalu MIZIAFORUM.

  W odpowiedzi na skandaliczne kłamstwa, pomówienia, zniewagi mnożone przez PR w jednym z wywiadów, a z którym nie utrzymuję kontaktu od grudnia 2018 roku.

  1. Książka, którą napisałem jest napisana WYŁĄCZNIE przeze mnie. To autobiografia z wkomponowanymi felietonami publikowanymi w latach 2014-2018.

  2. Nie sprzedawałem koszulek w Oświęcimiu.

  3. Nie posiadam nieruchomości.

  4. Z Piotrem R., co jest moją przemyślaną decyzją, nie utrzymuję kontaktów od grudnia 2018 roku.

  5. W sprawie marszu w Oświęcimiu w styczniu 2019 roku wypowiedziałem się 3 tygodnie wcześniej, po tym jak dotarły do mnie informacje o tym, że jestem w ten marsz wciągany. (patrz pkt. 4)

  6. PR. sugeruje, że podczas kolędy (2015/2016) spotkałem „moją kobietę”, która zaszła w ciążę. Jest to skandaliczne uderzenie w moją rodzinę. Moje dziecko ma 1,5 roku, a będąc księdzem z kobietą nie utrzymywałem żadnych relacji.

  7. Sprawa tych i pozostałych skandalicznych pomówień została przekazana do prawnika i zostaną wyciągnięte konsekwencje na drodze sądowej.

  Tego typu pomówienia były mnożone przez PR przez wiele ostatnich miesięcy na co pozostawałem głuchy. Obrażano moją rodzinę, a na mój temat wymyślano najobrzydliwsze rzeczy.

  Niestety została przekroczona granica wszelkiej przyzwoitości.

  Z poważaniem

  JACEK MIĘDLAR

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: