DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Trump: Żydzi głosujący na Demokratów wykazują „wielką nielojalność”..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezydent Donald Trump przemawia do mediów, gdy doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego John Bolton słucha podczas spotkania z rumuńskim prezydentem Klausem Iohannisem w Białym Domu, 20 sierpnia 2019 r. (Alex Wong / Getty Images)

JTA ) – Prezydent Donald Trump miał ostre słowa dla Żydów, którzy popierają Partię Demokratyczną.

„Myślę, że każdy naród żydowski, który głosuje na demokratę, wydaje mi się, że pokazuje albo całkowity brak wiedzy, albo wielką nielojalność” – powiedział prezydent we wtorek podczas spotkania urzędu owalnego z prezydentem Rumusem Klausem Iohannisem.

Ankiety wykazały, że 76-79 procent Żydów głosowało na Demokratów w wyborach śródterminowych w listopadzie, odzwierciedlając długą historię poparcia partii.

Dziennikarz zapytał Trumpa o uwagi posła Ilhana Omara , D-Minn., Że Stany Zjednoczone powinny ponownie rozważyć swoją pomoc dla Izraela po tym, jak państwo żydowskie odmówiło jej wjazdu i Rep. Rashida Tlaib, D-Mich.

„Powinieneś zobaczyć, co czwórka z nich powiedziała o Izraelu w ciągu ostatnich kilku lat”, powiedział prezydent, odnosząc się do grupy czterech kongresmenek, które nazywają się „Drużyną”: Omar, Tlaib, Rep. Aleksandria Ocasio- Cortez, DN.Y i Rep. Ayanna Pressley, D-Mass.

Rząd Izraela w zeszłym tygodniu odmówił wstępu dwóm muzułmańskim kongresmankom na niedzielną wizytę,  ponieważ obie deklarowały poparcie dla izraelskiego ruchu bojkotowego. Ustawa z 2017 r. Uprawnia państwo do odmowy wstępu działaczom bojkotu.

Trump poparł decyzję o wykluczeniu Omara i Tlaiba, ale odmówił udziału w akcji.

„Nie mam z tym nic wspólnego – powiedział Trump – ale nie winię ich za to, co zrobili. Myślę, że byłoby bardzo źle wpuścić ich. ”

Prezydent dodał, że nie odetnie pomocy dla Izraela.

Halie Soifer, dyrektor wykonawcza Żydowskiej Rady Demokratycznej Ameryki, potępiła komentarze prezydenta dotyczące „nielojalności”.

„Jeśli chodzi o Izrael, to Trump powtarza podwójną lojalność, która jest formą antysemityzmu”, powiedziała w oświadczeniu. „Jeśli chodzi o to, że Żydzi są wobec niego„ lojalni ”, to Trump potrzebuje sprawdzenia rzeczywistości.”

Tymczasem Republikańska Żydowska Koalicja broniła komentarzy Trumpa.

„Prezydent Trump ma rację, wykazuje dużą nielojalność wobec siebie w obronie partii, która chroni / ośmiela ludzi nienawidzących was z powodu waszej religii” – powiedziała grupa na Twitterze . „@GOP, kiedy rzadko styka się z antysemityzmem wybranych członków, zawsze działa szybko i zdecydowanie, aby ukarać i usunąć”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: