DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szybko przemieszczające się pożary w Północnej Kalifornii wymuszają ewakuację

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

REDDING, Kalifornia (AP) – szybko rosnący pożar w Północnej Kalifornii zagraża tysiącom domów i wymusza ewakuację.

Pożar w hrabstwie Shasta rozpoczął się około południa w czwartek na wsi na północny zachód od Redding, około 200 mil (320 kilometrów) na północ od San Francisco.

Zdjęcie dostarczone przez Cal Fire pokazuje widok z lotu ptaka na Pożar Górski płonący w czwartek, 22 sierpnia 2019 r. W pobliżu Redding w Kalifornii. Szybko poruszający się pożar w Północnej Kalifornii zagraża tysiącom domów i wymusza ewakuację. Pożar w hrabstwie Shasta rozpoczął się około południa na obszarach wiejskich na północny zachód od Redding, około 200 mil (320 kilometrów) na północ od San Francisco. CalFire Capt. Robert Foxworthy mówi, że blask szybko rozprzestrzenił się na ponad 600 akrów, czyli około jednej mili kwadratowej. Foxworthy mówi, że około 2000 struktur może być zagrożonych, choć urzędnicy jeszcze nie przeprowadzili dokładnej analizy. (Cal Fire przez AP)

Kapitan Cal Fire Robert Foxworthy mówi, że płomień szybko rozprzestrzenił się na ponad 600 akrów, czyli około jednej mili kwadratowej, do czwartku po południu. Foxworthy mówi, że północny wiatr rozpędził ogień w kombinacji trawy, zarośli i niektórych dębów.

Mówi, że około 2000 struktur może być zagrożonych, choć urzędnicy jeszcze nie przeprowadzili dokładnej analizy.

To zdjęcie dostarczone przez Cal Fire pokazuje płonący pożar górski Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. W pobliżu Redding w Kalifornii Szybko poruszający się pożar północnej Kalifornii zagraża tysiącom domów i wymusza ewakuację. Pożar w hrabstwie Shasta rozpoczął się około południa na obszarach wiejskich na północny zachód od Redding, około 200 mil (320 kilometrów) na północ od San Francisco. CalFire Capt. Robert Foxworthy mówi, że blask szybko rozprzestrzenił się na ponad 600 akrów, czyli około jednej mili kwadratowej. Foxworthy mówi, że około 2000 struktur może być zagrożonych, choć urzędnicy jeszcze nie przeprowadzili dokładnej analizy. (Cal Fire przez AP)

Wśród ewakuowanych było około 4000 osób w Shasta College.

Strażacy walczą w wysokich temperaturach, które w ciągu najbliższych kilku dni będą wyższe niż 100 stopni.

zrodlo:apnews.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: