DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przedstawianie sprawy kobietom: obrończynie Trumpa popełniają przestępstwo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DES MOINES, Iowa (AP) – Kampania Trumpa ma przesłanie dla kobiet wspierających: Czas wyjść z ukrycia.

Lisa Mankiewicz siedzi na widowni podczas sesji szkoleniowej dla kobiet dla Trumpa, Wieczór, by wzmocnić, w Troy, Mich., Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Kampania prezydenta Donalda Trumpa gromadzi i szkoli korpus obrońców kobiet, pamiętając, że Drżąca pozycja Trumpa z kobietami może zarzucić jego nadzieje na ponowny wybór w przyszłym roku. Kobiety zastępcze i zwolenniczki rozeszły się w czwartek na ważnych polach bitew w głośnym pchnięciu, aby przekonać prezydenta do ekonomii i przeszkolić ochotników z kampanii. (AP Photo / Paul Sancya

„Jest wielu ludzi, którzy boją się wyrazić swoje poparcie i chcę, żebyście wiedzieli, że to w porządku, że czuliście się w ten sposób, ale musimy przejść dalej, aby wygrać Demokraci”, powiedziała Tana Goertz, doradca kampanii Trumpa , na imprezie w Iowa „Women for Trump” w czwartek.

Wydarzenie w Iowa, które odbyło się na zapleczu stanowiska do grillowania na przedmieściach Des Moines, było jednym z kilkunastu na polach bitew w całym kraju w ramach nacisku, aby prezydent wygłosił sprawę ekonomiczną i przeszkolił wolontariuszy.

Posunięcie to stanowi uznanie trwałego deficytu prezydenta wśród kobiet – problem, który może potencjalnie zmniejszyć jego szanse na ponowny wybór. W trakcie jego prezydentury oraz w badaniach opinii publicznej kobiety konsekwentnie mniej popierały prezydenta Donalda Trumpa niż mężczyźni. Zwłaszcza kobiety na przedmieściach odrzuciły republikanów w połowie 2018 r. Z marginesami, które wywołały alarmy dla partii i prezydenta.

Katrina Pierson, starszy doradca Donalda J. Trumpa na prezydenta, Inc. czeka na przemówienie podczas sesji szkoleniowej dla kobiet dla Trumpa, Wieczoru na rzecz wzmocnienia, w Troy, Michigan, czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Kampania prezydenta Donalda Trumpa zbiera i szkoli grupę obrońców kobiet, pamiętając, że niepewna pozycja Trumpa wobec kobiet może zarzucić jego nadzieje na ponowny wybór w przyszłym roku. Kobiety zastępcze i zwolenniczki rozeszły się w czwartek na ważnych polach bitew w głośnym pchnięciu, aby przekonać prezydenta do ekonomii i przeszkolić ochotników z kampanii. (AP Photo / Paul Sancya)

Sam Trump zadzwonił na spotkanie setek w Tampie na Florydzie i nalegał, aby wiwatować: „Świetnie sobie radzimy z kobietami, pomimo fałszywych wiadomości”.

Sondaż sugeruje jednak, że jego wyzwania się utrzymują. Najnowsze badanie Associated Press-NORC Center for Public Affairs wykazało, że tylko 30% kobiet pochwala sposób, w jaki prezydent wykonuje swoją pracę, w porównaniu z 42% mężczyzn. W szczególności nie było różnicy między republikańskimi mężczyznami i kobietami – 80% obu grup stwierdziło, że poparli jego wyniki pracy w sierpniowym sondażu.

Na imprezie w Troy w stanie Michigan, na przedmieściach Detroit, uważanej za kluczowe terytorium, przewodnicząca partii republikańskiej Michigan Laura Cox przyznała, że styl Trumpa jest zniechęcający dla niektórych wyborców. Ale powiedziała publiczności 100 kobiet, aby zamiast tego skupiły się na tym, co Trump osiągnął podczas swojej pierwszej kadencji.

Dolores Goldbetter słucha podczas sesji szkoleniowej dla kobiet dla Trumpa, Wieczor dla wzmocnienia, w Troy w stanie Michigan, czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Kampania prezydenta Donalda Trumpa gromadzi i szkoli grupę obrońców kobiet, pamiętając o chwiejnej pozycji Trumpa z kobietami, które mogłyby zatopić jego nadzieje na ponowny wybór w przyszłym roku. Kobiety zastępcze i zwolenniczki rozeszły się w czwartek na ważnych polach bitew w głośnym pchnięciu, aby przekonać prezydenta do ekonomii i przeszkolić ochotników z kampanii. (AP Photo / Paul Sancya)

„Rozumiem. Mówię: „Słuchaj, nigdy nie zastanawiasz się, co myśli o ludziach” – powiedziała. „Niektórym może się nie podobać to, co mówi. Ale dostarcza i ma bardzo dobrą historię wyników. I to jest ważne. Staram się skupiać na tym ludzi, a nie na osobowości. ”

W Iowa Goertz wymieniła wiele sposobów, w których powiedziała kobietom, że korzystają z prezydentury Trumpa, w tym niskie bezrobocie, tworzenie miejsc pracy i „bezpieczeństwo” – i powiedziała, że jego polityka imigracyjna była tam zwycięzcą.

„Kiedy kładę głowę w nocy, chcę wiedzieć, że moje dzieci są bezpieczne, że terrorysta nie przyjedzie do naszego kraju” – powiedziała.

Podobne wydarzenia zaplanowano w 13 stanach pola bitwy, w tym w Karolinie Północnej, Pensylwanii, Gruzji i Ohio. Wydarzenia, prowadzone przez zastępców, w tym doradcę Białego Domu, Kellyanne Conway i byłą prowadzącą Fox News, Kimberly Guilfoyle, miały na celu przeszkolenie uczestników, aby byli wolontariuszami, a kampania określa to mianem „ambasadorów” działań związanych z reelekcją.

Wśród kobiet obecnych w Troy była Cara McAlister, przedstawiciel handlowy z pobliskiego przedmieścia Bloomfield Township. Powiedziała, że kandydatura Trumpa w 2016 r. Zainspirowała ją do większego zaangażowania politycznego, a ona stała się dla niego delegatem okręgu GOP i bredziła od drzwi do drzwi.

Ma przyjaciół, którzy bali się ujawnić swoje poparcie dla Trumpa, ponieważ boją się luzu. Zaprasza ich więc na spotkania takie jak czwartkowe spotkanie.

Kobiety na widowni słuchają podczas szkolenia dla Women for Trump, An Evening to Empower, w Troy, Mich., Czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Kampania Prezydenta Donalda Trumpa gromadzi i szkoli grupę obrońców kobiet, pamiętając, że Trump chwiejna pozycja z kobietami mogła zarzucić jego nadzieje na ponowny wybór w przyszłym roku. Kobiety zastępcze i zwolenniczki rozeszły się w czwartek na ważnych polach bitew w głośnym pchnięciu, aby przekonać prezydenta do ekonomii i przeszkolić ochotników z kampanii. (AP Photo / Paul Sancya)

„Naprawdę lubią przebywać w atmosferze, w której mogą swobodnie wyrażać swoje poparcie dla prezydenta”, powiedziała McAlister, która miała na sobie białą czapkę „Make America Great Again” i niebieską koszulę Trump-Pence i opisała siebie jako „w średnim wieku . ”″ Zwykle chcą iść na inne wydarzenie.”

W Iowa Joyce Lawson, 30-letnia właścicielka salonu fryzjerskiego z Norwalk, powiedziała, że znalazła się w celowniku znajomych ze względu na jej konserwatywne poglądy.

„Obawiam się, że ludzie mówią nietypowe rzeczy, takie jak jesteś rasistą, jesteś z Klanem, tylko przypadkowe, niewykształcone rzeczy i wzywając. Więc chcę mieć fakty, które staną w obronie moich poglądów – powiedziała.

Trump wyłączył kobiety z wyższymi dochodami, wykształcone i młodsze „z powodu tego, jak on mówi, jak tweetuje” – powiedział republikański ankieter Frank Luntz, zachowując przy tym wsparcie starszych kobiet i kobiet o niższych dochodach i bez stopni naukowych.

Ten kontrast jest widoczny w stanie Iowa, stanie, w którym Trump wygrał o ponad 9 punktów procentowych w 2016 r., Ale który był historycznie postrzegany jako potencjalny stan zamachu.

Niektóre republikańskie kobiety tutaj, takie jak mieszkaniec Des Moines, Pat Inglis, stały się gorliwymi zwolennikami Trumpa podczas jego pierwszej kadencji.

„Pomógł temu krajowi bardziej niż ktokolwiek inny w ciągu ostatnich 20 lat”, powiedział 70-letni emeryt. Dodała, że demokratyczne ataki na prezydenta i lewe przechylenie Partii Demokratycznej sprawiły, że stała się jeszcze bardziej entuzjastyczna wobec Trumpa.

Inni, tacy jak Mary Miner, wieloletni republikanin i właściciel małej firmy z wiejskiej Iowa, zostali wyparci z GOP przez Trumpa.

„Dziwi mnie, że każdy mógł go wesprzeć”, powiedział 61-letni Górnik. „Jeśli moja partia to poprze, skończę z nimi. Jestem Demokratą i to wszystko. ”

Ostatnie grupy fokusowe pokazują, że kobiety przekopały swoje poglądy, sugerując, że jest mniej kobiet otwartych na przekonanie, powiedział Luntz.

„Staje się to bardziej wyraźne, gdy ci, którzy go nie lubią, są jawnie wrogo nastawieni, a ci, którzy go lubią, staną w jego obronie agresywnie” – powiedział Luntz. „Są jeszcze bardziej szczerzy niż mężczyźni. Są jeszcze bardziej lekceważący. Mówi się z nastawieniem i jadem. I myślę, że to dlatego, że biorą to osobiście. ”

W rezultacie, powiedział, wybory prawdopodobnie sprowadzą się do bardzo wąskiej grupy demograficznej – zawodowej matki zamężnej z nastolatkami – mówi – która przypisuje Trumpowi kwitnącą gospodarkę, ale jego styl jest zniechęcony.

„Lubią to, co zrobił, ale nie podoba im się, jak to zrobił” – powiedział. „Czy chcesz skupić się na składnikach, czy na zapiekance?”

___

Colvin zameldował z Waszyngtonu. Powiązani pisarze prasowi, Hannah Fingerhut i Josh Boak w Waszyngtonie i David Eggert w Troy, Michigan, przyczynili się do powstania tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: