DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PREZYDENT PA ABBAS: WEJDZIEMY DO JEROZOLIMY – MILIONY WOJOWNIKÓW!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Palestyński przywódca przemawiał podczas wizyty w obozie dla uchodźców w Jalazone niedaleko Ramallah na początku tego miesiąca.

Prezydent PA Abbas: Wejdziemy do Jerozolimy - miliony wojowników!

Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas przemawia do arabskich dziennikarzy w Ramallah 3 lipca (fot. MOHAMAD TOROKMAN / REUTERS)

Podczas wizyty w obozie dla uchodźców w Jalazone niedaleko Ramallah na początku tego miesiąca prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas twierdził, że Palestyńczycy „wkroczą do Jerozolimy – miliony bojowników”. 

W wideo przesłanym na stronę Abbasa na Facebooku 10 sierpnia i zgłoszonym w tym tygodniu przez Middle East Media Research Institute [MEMRI] prezydent Palestyny ​​stwierdził, że naród palestyński „pozostanie [tutaj] i nikt nie może nas usunąć z naszego ojczyzna.”

Odnosząc się do Izraelczyków, kontynuował: „Jeśli chcą, sami mogą odejść. Ci, którzy są obcy tej ziemi, nie mają do niej prawa. 

” Bez względu na to, ile domów i osiedli deklarują, że [planują tu zbudować] i tam – oni wszyscy zostaną zniszczeni, z woli Allaha. Wszyscy pójdą do śmietnika historii. ” 

Na poparcie swoich oświadczeń Abbas twierdził, że Palestyńczycy pochodzą od ludu starożytnego Kanaanu, mówiąc:„ Ta ziemia należy do ludzi, którzy na niej żyją. Należy do Kananejczyków, którzy mieszkali tu 5000 lat temu. Jesteśmy Kananejczykami! ” 

. Następnie można usłyszeć publiczność śpiewającą:„ Do Jerozolimy maszerujemy, męczennicy przez miliony! ”

Abbas odpowiedział na śpiew, głosząc: „Wkroczymy do Jerozolimy – miliony wojowników! Wchodzimy w to! Wszyscy, cały naród palestyński, cały naród arabski, naród islamski i naród chrześcijański… Wszyscy wejdą do Jerozolimy ”. Populistyczne przemówienie Abbasa obejmowało kilka tematów, gdy kultywował ostatnie międzynarodowe konferencje w Polsce i Bahrajnie, gdzie USA odsłoniły część finansową „Układu stulecia”, po czym odrzuciły określenie palestyńskich „męczenników” jako terrorystów. PA wypłaca miliony dolarów terrorystom lub rodzinom Palestyńczyków zabitych, rannych lub uwięzionych za udział w atakowaniu, pomoc w atakowaniu lub planowanie ataku na Izraelczyków.


„Nie zaakceptujemy mianowania ich męczennikami jako terrorystów. Nasi męczennicy są męczennikami ojczyzny – powiedział Abbas. 

– Nie pozwolimy im odliczyć ani grosza od ich pieniędzy. Wszystkie pieniądze wrócą do nich, ponieważ męczennicy, ranni i więźniowie są najbardziej święte rzeczy, które mamy ”.

jp.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: