DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

POLITYCY ATAKUJĄ NETANJAHU ZA ZŁAGODZENIE KARY PO ATAKU TERRORYSTYCZNYM NA ZACHODNIM BRZEGU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niebiescy i biali liderzy odwołali w piątek trasę kampanii wyborczej na targ w Tel Awiwie Hatikvah. „To nie czas na kampanie wyborcze” – powiedział były szef sztabu IDF MK Gabi Ashkenazi. ”

FAŁSZYWE narracje na temat premiera Benjamina Netanjahu również tworzą jedność

„Podczas gdy jesteśmy zajęci Iranem i granicą z Gazą, kochani Żydzi są ranni tydzień po tygodniu w Judei i Samarii. To musi się skończyć!” Minister transportu Bezalel Smotrich skomentował w piątek. 

Smotrich zaatakował premiera Beniamina Netanjahu, mówiąc: „Najwyższy czas naliczyć opłatę. Autonomia palestyńska podżegająca do terroryzmu musi zostać zdemontowana, ich nadzieja musi zostać rozwiana, a nadszedł czas, aby wziąć odpowiedzialność i zastosować suwerenność w całej Judei i Samarii Krwawy głos naszych braci, sióstr, dzieci i rodziców płacze z ziemi, a to nie może trwać dalej! ”

„Atak w Beniamin jest policzkiem w obliczu„ rządu poddania się Netanjahu ”, który decyduje się porzucić bezpieczeństwo obywateli Izraela na rzecz przekupstwa Hamasu i PA, aby kupować cicho do czasu wyborów” – powiedział przywódca Yizrael Beytenu Avigdor Liberman. „W tym trudnym momencie moje serce jest z rannymi i ich rodzinami, a ja wzmacniam siły IDF i siły bezpieczeństwa, które polują na terrorystów”. 

Niebiescy i biali liderzy odwołali w piątek trasę kampanii wyborczej na targ w Tel Awiwie Hatikvah. „To nie czas na kampanie wyborcze” – powiedział były szef sztabu IDF MK Gabi Ashkenazi. ”

Przewodniczący Labor-Gesher Amir Peretz zaatakował także politykę Netanjahu, twierdząc, że polityka „zarządzania konfliktami” Netanjahu prowadzi kraj do zaprzestania bezpieczeństwa. Kiedy wszystkie wysiłki premiera są skierowane na jego przetrwanie polityczne, przestaje widzieć ludzi, oczywiście nie ma czas martwić się o bezpieczeństwo cywilne wszystkich w Izraelu ”. 

„Atak kryminalny wymaga ostrej reakcji” – skomentował minister spraw wewnętrznych

Aryeh Deri.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: