DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pochwalona agencja opieki społecznej Illinois chwalona za laboratorium szkoleniowe CHICAGO (AP)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

– Niepokojąca scena w obskurnym mieszkaniu w Chicago wydaje się prawdziwa: zwisające odsłonięte druty, otwarte butelki z pigułkami w pobliżu śpiącego dziecka oraz kuchnia usiana psimi odchodami i karaluchami.

W tym wtorek, 30 lipca 2019 r. Zdjęcie, Victor Lasko, ogólnokrajowy dyrektor ds. Rozwoju siły roboczej w Illinois Department of Children and Family Services (DCFS) w dzielnicy Englewood w Chicago, wskazuje na siniak na lalce służącej do szkolenia nowego dziecka badacze usług. Eksperci twierdzą, że agencja pomocy społecznej w stanie Illinois pod ostrzałem z powodu głośnych zgonów dzieci stała się ogólnokrajową atrakcją, jeśli chodzi o zapewnienie pracownikom praktycznego szkolenia. Stan ma dwa laboratoria symulacyjne, w których przeszkolonych zostało ponad 700 pracowników, a planowane jest utworzenie trzeciego. (AP Photo / Amr Alfiky)

Ale fałszywe mieszkanie – z realistyczną lalką dla niemowląt, świecami emitującymi nieprzyjemne zapachy i plastikowymi owadami – jest częścią nowego laboratorium symulacyjnego do szkolenia pracowników, którzy badają roszczenia dotyczące wykorzystywania dzieci w Illinois.

„Czasami podręczniki pokrywają cukrem rzeczy. Nauczyciele pokrywają cukrem rzeczy, ale to jest prawdziwe życie ”- powiedziała Beth Brown z Murphysboro, która niedawno trenowała w tak zwanym„ brudnym mieszkaniu ”. ″ Tego właśnie doświadczysz”.

Na zdjęciu z wtorek 30 lipca 2019 r. Pozorna kuchnia przeznaczona do szkolenia nowych śledczych zajmujących się dziećmi jest jednym z wielu pomieszczeń wykorzystywanych do przygotowywania nowych pracowników Departamentu ds. Dzieci i Usług Rodzinnych Illinois (DCFS) w dzielnicy Englewood w Chicago. Eksperci twierdzą, że agencja pomocy społecznej w stanie Illinois pod ostrzałem z powodu głośnych zgonów dzieci stała się ogólnokrajową atrakcją, jeśli chodzi o zapewnienie pracownikom praktycznego szkolenia. Stan ma dwa laboratoria symulacyjne, w których przeszkolonych zostało ponad 700 pracowników, a planowane jest utworzenie trzeciego. (AP Photo / Amr Alfiky)

Wykorzystanie przez Illinois takiego eksperymentalnego szkolenia koncentrującego się na pracownikach opieki społecznej dzieci jest utrzymywane przez ekspertów jako krajowy lider, ponieważ stan planuje rozszerzenie o trzecie laboratorium symulacyjne, a jego eksperci uniwersyteccy piszą nowe badania na ten temat. Ale pochwały przychodzą, gdy agencja boryka się z poważnymi niedociągnięciami systemowymi, a niektórzy z jej śledczych są pod ostrzałem z powodu głośnych zgonów – w tym w tym roku pięcioletniego chłopaka z Chicago. Agencja ma wiele nakazów sądowych, w tym dotyczących dużej liczby spraw, co prowadzi American Civil Liberties Union of Illinois i innych do kwestionowania rozszerzenia.

„Szkolenie to świetna rzecz, ale całe szkolenie na świecie nie rozwiąże podstawowych problemów, z którymi boryka się DCFS”, powiedział adwokat ACLU Heidi Dalenberg, który był zaangażowany w wydanie orzeczenia sądowego.

We wtorek, 30 lipca 2019 r. zdjęcie, Victor Lasko, ogólnokrajowy dyrektor ds. rozwoju siły roboczej w Departamencie ds. Dzieci i Usług Rodzinnych Illinois (DCFS) w dzielnicy Englewood w Chicago, trzyma lalkę służącą do szkolenia nowych śledczych zajmujących się dziećmi. Eksperci twierdzą, że agencja pomocy społecznej w stanie Illinois pod ostrzałem z powodu głośnych zgonów dzieci stała się ogólnokrajową atrakcją, jeśli chodzi o zapewnienie pracownikom praktycznego szkolenia. Stan ma dwa laboratoria symulacyjne, w których przeszkolonych zostało ponad 700 pracowników, a planowane jest utworzenie trzeciego. Stażyści przechodzą przez symulowane domy i scenariusze z aktorami, próbując przygotować się do pracy polegającej na badaniu zarzutów nadużyć i zaniedbań w całym stanie. (AP Photo / Amr Alfiky)

Agencja opieki nad dziećmi w stanie Illinois pod ostrzałem z powodu niektórych głośnych zgonów zapewnia pracownikom praktyczne szkolenie. Stażyści przechadzają się przez fałszywe domy i scenki z aktorami, przygotowując się do dochodzenia w sprawie nadużyć i lekceważenia roszczeń. (23 sierpnia)
Ponad 700 pracowników pierwszej linii przeszło szkolenie symulacyjne w Illinois, a setki innych pójdą w ich ślady. Badacze i eksperci zajmujący się dziećmi nazywają to nieocenionym przygotowaniem do niebezpiecznej, wypalającej pracę pracy w centrum pracy ochronnej dziecka.

Zastosowanie szkolenia symulacyjnego nie jest niczym niezwykłym dla osób udzielających pierwszej pomocy: wiele szkół medycznych otworzyło obiekty o wartości wielu milionów dolarów. Jest to jednak nowsza koncepcja opieki nad dziećmi, powiedział Victor Vieth, wieloletni ekspert, który przeszkolił pracowników ochrony dzieci w całym kraju. Pierwsze laboratoria symulacji dobrostanu dzieci pojawiły się około 15 lat temu na uniwersytetach. Odtąd dodało je kilkadziesiąt i rozprzestrzeniło się na agencje państwowe.

New Jersey szkolił pracowników opieki społecznej w akademii w New Brunswick od około pięciu lat. Kansas zaczął oferować szkolenia symulacyjne dla pracowników ochrony dzieci w 2017 roku. University of South Carolina Upstate otworzył centrum szkoleniowe w 2010 roku, z którego korzystają tysiące nauczycieli, studentów i pracowników opieki społecznej.

Ale Illinois jest godne uwagi, ponieważ atakuje pracowników pierwszej linii za pośrednictwem wielu centrów, a eksperci uniwersyteccy wykorzystują dane do niektórych pierwszych badań na ten temat. Podczas gdy niektóre z najnowocześniejszych obiektów są drogie, Illinois wydało stosunkowo niewiele. Pierwsze laboratorium zostało otwarte w 2016 roku w domu na terenie kampusu University of Illinois Springfield, który był prezentem. W Chicago urzędnicy DCFS wydali około 60 000 USD na przekształcenie istniejącej powierzchni biurowej w laboratorium otwarte w kwietniu. Trzeci spodziewany jest spadek w ciągu roku.

Stan wymaga, aby wszyscy nowi śledczy, którzy śledzą połączenia z gorącą linią zarzucając nadużycia i zaniedbania, przeszli tydzień szkolenia symulacyjnego. Zostało to rozszerzone w tym roku na doświadczonych pracowników pierwszej linii, po zewnętrznym raporcie na temat problemów systemowych agencji i głośnych zgonów.

Laboratoria wykorzystują prawdziwe przypadki, które według przedstawicieli Illinois pomagają innym unikać pomyłek. Wczesne szkolenia Springfield były oparte na dziecku, które zmarło podczas śledztwa DCFS.

„Po wejściu do domu muszą wykorzystać wszystkie zmysły” – powiedział Monico Whittington-Eskridge, zastępca dyrektora DCFS w Chicago. „Dajemy obraz typowych rzeczy, z którymi mogą się spotkać po wejściu do domu. Nie każdy dom jest potencjalnie brudnym domem. ”

Laboratorium w Chicago obejmuje inne mieszkanie z mniej oczywistymi potencjalnymi problemami: szafka z pustymi butelkami z alkoholem. Jest sala sądowa, na której można ćwiczyć zeznania świadków i przestrzeń ustawioną jako gabinet lekarski lub komisariat policji. Wszystkie mają kamery, dwukierunkowe lustra i mikrofony do obserwacji.

Associated Press niedawno obserwowało laboratorium w Chicago, w którym przeszkoliło ponad 60 pracowników, w tym przechodząc przez „brudne mieszkanie”. Śledczy są pouczani, jak szukać potencjalnych problemów w związku z roszczeniami dotyczącymi nadużyć, na przykład pytając o otwarte butelki na receptę. w pobliżu dziecka lub sprawdzanie, czy telewizory są zakotwiczone w celu ochrony małych dzieci. Wszystko to wpływa na ostateczne ustalenie, czy roszczenia związane z wykorzystywaniem lub zaniedbaniem są uzasadnione i czy dziecko zostanie zabrane z domu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: