DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pierwszy Marsz Miłości w Rabce odwołany. LGBT sprofanowało herb miasta, sprawą zajmują się organy ścigania

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Flaga LGBT/foto: pixabay

Środowiska LGBT planowały zorganizować w niedzielę 25 sierpnia w Rabce Marsz Miłości. Wydarzenie promowali retuszowanym herbem miasta. Sprawa trafiła na policję.

Retusz polegał na ufarbowaniu włosów widniejącego w herbie dziecka w kolory tęczy. Władze miasta uznały to za profanację.

Sprawa została zgłoszona do organów ścigania, gdyż herb jest chroniony prawem. – Otrzymaliśmy pismo w tej sprawie i prowadzimy czynności wyjaśniające – potwierdza w rozmowie z „Tygodnikiem Podhalańskim” Jacek Bobak z nowotarskiej policji.

Na niedzielę 25 sierpnia środowiska LGBT planowały również pierwszy w mieście Marsz Miłości.

Stanowczo sprzeciwiał się temu Kamil Wojtyczka, kandydat do Sejmu ugrupowania Konfederacja Wolność i Niepodległość. – Nie pozwólmy aby w naszej okolicy miały miejsce wydarzenia promujące dewiacje – jasno zadeklarował i zapowiedział w tym czasie kontrmanifestację, którą zgłosił w urzędzie miasta.

Sprzeciw wyraziła również parafia św. Marii Magdaleny w Rabce. Księża zaapelowali o wspólną modlitwę w tym czasie. – W niedzielę, po Mszy Świętej o 12,30 będziemy się modlić w naszym kościele w intencjach ekspiacyjnych, za zniewagi wyrządzone Panu Jezusowi i Matce Najświętszej w naszej ojczyźnie oraz o nawrócenie niszczonych przez błędne ideologie ludzi, o nawrócenie gorszących dzieci i młodzież oraz o gorliwe życie z Ewangelią w naszym środowisku – można przeczytać w komunikacie parafii.

Ostatecznie organizatorka Marszu Miłości Magdalena Jasieniak poinformowała o odwołaniu wydarzenia, na którym spodziewała się około 20 osób. Sprofanowane zdjęcia z herbem miasta zostały usunięte z sieci, ale sprawą zajmują się organy ścigania.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: