DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pedofilska afera Epsteina dopiero nabiera tempa. Zgłosiło się już dziesięć ofiar grupy przestępczej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Jeffrey Epstein. Zdjęcie: Nowojorski rejestr przestępców seksualnych
Jeffrey Epstein. Zdjęcie: Nowojorski rejestr przestępców seksualnych

Stowarzyszenie „Niewinność w niebezpieczeństwie” podaje, że jest w posiadaniu 10 spisanych relacji, głównie ofiar afery pedofilskiej amerykańskiego miliardera Jeffreya Epsteina. Zostaną one przekazane Amerykanom, ale też złożone w prokuraturze francuskiej, która prowadzić odrębne śledztwo.

Francuskich wątków jest sporo. Epstein odwiedzał często Paryż, gdzie miał duże mieszkanie. Osobna sprawa to słynny „prezent” od współpracującego z nim szefa agencji modelek, który podesłał miliarderowi trzy dwunastoletnie Francuzki.

Dowody zebrane przez społeczne stowarzyszenie dotyczą jednak tyko zeznań w sprawie czynów „popełnionych na francuskiej ziemi” – powiedziała jego prezes Homayra Sellier. 7 relacji pochodzi o bezpośrednich ofiar pedofila, 3 od świadków jego działalności.

Francuskie śledztwo może ujawnić udział obywateli tego kraju w pedofilskiej sieci Epsteina. Nie można wykluczyć, że umoczeni w aferę Francuzi mogą pochodzić z ważnych kręgów tutejszych „elit” celebryckich i nie tylko.

Stowarzyszenia „Innocence en Danger” opublikowało 12 sierpnia w tygodniku „L’Obs” list otwarty wzywający prokuratora paryskiego Rémy’ego Heitza, do wszczęcia dochodzenia w sprawie Epsteina. Prokuratura paryska po zawiadomieniu, które wpłynęło jeszcze 23 lipca na razie ciągle „weryfikuje” zgłoszenie.

Źródło: AFP/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: