DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PALESTYŃCZYCY: WYSŁANNIK IZRAELA KŁAMAJĄCY NA TEMAT ZNORMALIZOWANYCH WIĘZI ARABSKICH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ambasador Izraela przy ONZ Danny Danon powiedział, że zagrożenie ze strony Iranu stworzyło pomost między Izraelem a światem arabskim, który pozwolił na normalizację więzi.

Palestyńczycy: wysłannik Izraela kłamający na temat znormalizowanych więzi arabskich

Wysłannik OWP do ONZ, Riyad Mansour. . (kredyt na zdjęcie: REUTERS)

Wysłannik Izraela kłamie na temat znormalizowanych więzi ze światem arabskim, ambasador OWP Riyad Mansour powiedział w środę Radzie Bezpieczeństwa ONZ, wyjaśniając, że jedyną drogą do pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie jest rozwiązanie dwupaństwowe na linii sprzed 1967 r. . 

Jego wypowiedź nastąpiła po przemówieniu  ambasadora Izraela przy ONZ Danny Danon , który powiedział, że zagrożenie ze strony Iranu stworzyło pomost między Izraelem a światem arabskim, który pozwolił na normalizację więzi.

Mansour rozpoczął słowny atak na Danona, nigdy nie posługując się formalnym nazwiskiem, odnosząc się do niego jako ambasadora, mówcy lub kłamcy. 

Danon żyje w „krainie fantasy”, jeśli myśli, że „otwiera drzwi do normalizacji z krajami arabskimi” – powiedział Mansour. 

Zauważył, że wszystkie kraje arabskie, które przemawiały na spotkaniu, a także wiele innych narodów i większość państw członkowskich Rady Bezpieczeństwa, powtórzyły swoje zobowiązanie do rozwiązania dwupaństwowego. 

„Aby mógł słuchać wszelkiego hałasu, jaki słyszy w jego głowie; nie chce słuchać członków Rady Bezpieczeństwa – powiedział.

Mansour powiedział, że niemożliwe jest rozwiązanie problemu niestabilności w regionie bez rozwiązania konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Ostrzegł, że brak rozwiązania konfliktu wraz z „lekkomyślnymi” działaniami Izraelczyków w Jerozolimie na al-Haram al-Sharif, znanym Izraelowi jako Wzgórze Świątynne, „wywoływały konflikt religijny w Palestynie” . Rozwiązanie jest bardzo jasne: „Dwupaństwowe rozwiązanie oparte na liniach sprzed 1967 r., z sprawiedliwym rozwiązaniem problemu uchodźców i wschodniej Jerozolimy jako stolicy państwa palestyńskiego”, powiedział Mansour, spekulując, że być może Danon jest „głuchy” i powinien „udać się do lekarza” aby naprawić uszy ”lub że po prostu„ nie jest w stanie zaakceptować tego, co wszyscy mówicie ”- powiedział urzędnik OWP.

Ostrzegł, że prezydent USA Donald Trump, oczekujący na plan pokojowy mający na celu rozwiązanie konfliktu izraelsko-palestyńskiego, znany jako „ Układ stulecia ”, „nie zawarł pokoju” i był skazany na porażkę. 

Mansour zarzucił ponadto, że USA sparaliżowały prace Rady Bezpieczeństwa ONZ w związku z konfliktem izraelsko-palestyńskim poprzez nieustanne wykorzystywanie jej prawa weta do blokowania działań. 

„Stosowanie weta przez stałego członka dodatkowo naruszyło radę i pogorszyło sytuację”, uniemożliwiając pociągnięcie Izraela do odpowiedzialności za „zbrodnie”, powiedział Mansour. 

Rzucił Danonowi pytanie, czy zaakceptował autorytet rady. 

Potrzebne jest wykonanie wcześniejszych rezolucji Rady Bezpieczeństwa dotyczących konfliktu, powiedział Mansour.

Wezwał do zorganizowania międzynarodowej konferencji pokojowej i wielostronnego procesu politycznego z ustalonym harmonogramem rozwiązania konfliktu, w oparciu o wcześniejsze międzynarodowe porozumienia i odpowiednie rezolucje ONZ. 

Danon „kłamał” także, gdy powiedział, że Palestyńczycy nie są zainteresowani pokojem ani rozwiązaniem dwupaństwowym, powiedział Mansour. Przypomniał, że już porzucili większość tego, co uważali za historyczną Palestynę, akceptując państwo na Zachodnim Brzegu i Gazie tylko na 22% tego terytorium. 

Kto to „niszczy globalny konsensus w sprawie dwóch państw? Czy to przywódcy palestyńscy … czy też skrajny izraelski rząd okupacyjny niszczy jakąkolwiek nadzieję na pokój? ”Zapytał Mansour.

„Ekstremalny” rząd reprezentowany przez Danona „tworzy rzeczywistość jednopaństwowego apartheidu w historycznej Palestynie”, powiedział.

REUTERS
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: