DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niepokojące ruchy Izraela! Zbombardowano magazyn broni w Iraku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Powietrzne siły Izraela przeprowadziły silny nalot na magazyn  w Iraku, który produkował broń. To najprawdopodobniej pierwsze bombardowanie Iraku przez Izrael od blisko 40 lat-podał w piątek dziennik „New York Times”.

siły powietrzne Izraela

Jedna z amerykańskich gazet opisuje rozmowę z wysokim rangą przedstawiciela służb wywiadowczych. Opowiada on, że 19 lipca Izrael zbombardował bazę na północy Iraku. Natomiast kilku urzędników amerykańskich mówi o kilku nalotach w ostatnich dniach na Irak.

AFP zauważa, że choć Izrael wielokrotnie uderzał w irańskie cele w Syrii. To rozszerzenie tych działań na Irak, gdzie izraelskie lotnictwo zaatakowało w 1981 roku reaktor jądrowy Tammuz 1. „Może zaszkodzić relacjom między Bagdadem a Waszyngtonem”.

Aż cztery ataki w kilka miesięcy

Trzykrotnie bombardowano magazyny Oddziałów Mobilizacji Ludowej (PMU) w prowincji Salah ad-Din, na północy kraju, a czwarty atak wymierzony był w bazę w Bagdadzie. Tak donosi dziennik NYT, wykorzystano do tego milicję i policję federalną.

W reakcji na bombardowania iracki doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Falih aj-Fadżad oświadczył w czwartek, że Irak chce uniknąć stawania po którejś ze stron. W konflikcie między Iranem a innymi krajami  nie chce być „wciągany w wojnę”. Dodał, że „wstępne śledztwo” wykazało, iż eksplozje były „częściowo zaplanowane za granicą”.
Zapytany o to premier Izraela Benjamin Netanjahu odpowiedział, że „Iran nigdzie nie ma immunitetu”.

Źródło: PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: