DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecki rządowy raport wstrząsnął Europą. Mowa w nim o handlu ludźmi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Grupy zajmujące się handlem ludźmi, wykorzystywaniem seksualnym i przemytem. W sierpniu 2018 r. Kanclerz Merkel odwiedziła prezydenta Nigerii, Muhammadu Buhari oprócz Senegalu i Ghany. Obiecała wizy studenckie i pracownicze, aby powstrzymać nielegalną migrację Nigerii do Europy.

 

Nigeryjscy przestępcy chcą ograbić Niemcy

Wyszły na jaw poufne dokumenty, które mówią o tym, ilu Nigeryjczyków przybywa do Niemiec i zazwyczaj zajmują się przestępstwami. Dziś w Nigerii nie ma stanu wojennego, trwa natomiast konflikt, ale na tle religijnym. Ci, którzy wyjeżdżają, są dość zamożniejsi, biednych nie stać na wyjazd do Europy. Dowodzi to tylko tego, że ludziom warto pomagać na miejscu, a nie cwaniakom, którzy dorobili się w różny sposób we własnym kraju.

Przedmiotem konfliktu jest niedostatek pastwisk dla stad bydła. Na skutek suszy i ocieplenia klimatu niemal 75 proc. terenów zamieszkanych przez plemię Fulani przerodziło się w pustynie. Wskutek tego, ich bojownicy atakują pozostałe plemiona, a ich głównym celem są stada bydła z terenów zamieszkanych przez chrześcijan. Fulani są muzułmanami, a obecny konflikt traktują także jako okazję do przeprowadzenia dżihadu i rozprzestrzenienia swojej wiary.

Źródło: bild.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: