DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Netanjahu: Izrael może mieć związek z nalotami na Irak

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Żołnierze w Iraku

Premier Izraela Benjamin Netanjahu w wywiadzie dla lokalnej telewizji nie zaprzeczył, że kraj ma związek z niedawnymi nalotami lotniczymi na bazy proirańskich sił na terytorium Iraku.

Naloty na obiekty, które według informacji mediów mogły być wykorzystywane do przerzutu broni do Syrii i Libanu, są odnotowywane od drugiej połowy lipca. Ostatni z nich miał miejsce we wtorek, w wyniku ataku doszło do pożaru w składzie amunicji w bazie lotniczej al-Bakr w irackiej prowincji Salah ad-Din .

Podczas wywiadu dla rosyjskojęzycznego Channel 9 Netanjahu zapytano, czy Izrael podejmuje działania w Iraku „kiedy trzeba”.

Działamy nie tylko wtedy, kiedy trzeba. Działamy na wielu frontach, walcząc z państwem, które chce nas zniszczyć. Oczywiście dałem wolną rękę i kazałem siłom bezpieczeństwa, by robiły wszystko, co konieczne, żeby nie dopuścić do tych irańskich inicjatyw – powiedział.

„Kierowałem i pod wieloma względami do tej pory kieruję wysiłkami pokojowymi odnośnie neutralizacji irańskiego zagrożenia” – zaznaczył szef izraelskiego rządu.

Iraccy przedstawiciele, w tym wicedowódca Sił Mobilizacji Ludowej  Mahdi al-Muhandis oskarżyli o naloty izraelskie drony, które według ich danych działają w koordynacji z Siłami Powietrznymi Stanów Zjednoczonych.Do tej pory izraelskie władze publicznie mówiły tylko o nalotach na sąsiednią Syrię w ramach walki z Iranem w regionie. Ostatnie oficjalnie potwierdzone przez nich bombardowanie Iraku miało miejsce w 1981 roku, kiedy Siły Powietrzne Izraela zniszczyły reaktor jądrowy Osirak pod Bagdadem.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: