DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kaczyński ma problem. Fatalne notowania Zbigniewa Ziobry

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Zbigniew Ziobro. Foto: PAP

46 proc. badanych opowiedziało się za dymisją ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry – wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego dla „Rzeczpospolitej”. To pokłosie niejasnej samobójczej śmierci boksera Dawida Kosteckiego oraz najnowszej afery w resorcie sprawiedliwości.

Uczestników sondażu przeprowadzonego przez SW Research zapytano: „Czy Zbigniew Ziobro powinien podać się do dymisji w związku ze śmiercią w areszcie śledczym Dawida Kosteckiego?”46,4 proc. badanych odpowiedziało „tak”, 27 proc. – „nie”, a 26,5 proc. nie miało zdania.

Badanie zostało zamówione po informacji o samobójstwie Dawida Kosteckiego, ale pośredni wpływ na jego wyniki może mieć też afera w Ministerstwie Sprawiedliwości.

„Rzeczpospolita” informuje, że sondaż odbywał się w dniach 20-21 sierpnia, czyli wtedy gdy wybuchła afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Bardzo możliwe, że wpływ na ostateczne wyniki badania miały zarówno skandal w resorcie, jak i tajemnicza śmierć Kosteckiego.

Źródło: rp.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: