DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Irańczycy straszą Amerykanów. Pokazali najnowszy system obrony przeciwlotniczej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Irański system przeciwlotniczy dalekiego zasięgu Bavr-373 fot. Twitter @Tasnimnews_EN
Irański system przeciwlotniczy dalekiego zasięgu Bavr-373 

Iran zaprezentował w czwartek system obrony przeciwlotniczej dalekiego zasięgu Bavar-373. Trudno nie wiązać tego z napięciem utrzymującym się na linii Theran-Waszyngton i groźbą wybuchu konfliktu w Zatoce Perskiej.

System Bavar-373 miał zostać opracowany przez specjalistów z Iranu. Według ujawnionych przez Irańczyków informacji może wykrywać cele na dystansie do 320 kilometrów, ma mieć możliwość śledzenia jednocześnie 60 celów i naprowadzać interceptory na 6 z nich.

System ma mieć możliwość odpalania rakiet przeciwlotniczych różnego rodzaju. Jedną z nich ma być rakieta ziemia-powietrze Sayyad-4 o zasięgu przekraczającym 200 kilometrów i możliwości strącania celów na pułapie do 27 kilometrów. Wektorowany ciąg ma zapewnić większą manewrowość rakiety i zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia w cel.

Bateria systemu Bavar-373 składa się z 6 wyrzutni na podwoziach kołowych wyposażonych po 4 kontenery startowe każda, modułu dowodzenia, radaru wykrywającego cele oraz radaru kierowania ogniem.

System ma wywodzić się z rosyjskiego S-300 ale już sam system opuszczania wyrzutni wskazuje, że różnią się one miedzy sobą. Rosjanie stosują bowiem tzw. zimny start przy którym silnik marszowy rakiety uruchamiany jest już po opuszczeniu kontenera startowego.

Trudno ocenić rzeczywiste możliwości systemu Bavar-373. Jego prezentacja ma wymiar propagandowy i bez wątpienia ma związek z napięciem utrzymującym się na linii Teheran-Waszyngton. Irańczycy chcą najwyraźniej zasugerować, że w przypadku ataku powietrznego Stany Zjednoczone muszą wziąć pod uwagę dodatkowe koszty w postaci ewentualnej utraty części atakujących samolotów.

Tasnim News Agency

@Tasnimnews_EN

armed forces unveiled the homemade long-range air defence system, “Bavar-373” on the National Defense Industry Day on August 22

Osadzony film

Fars News Agency@EnglishFars

Iran Unveils Advanced Domestic Missile Defense System

Osadzony film

Twitter
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: