DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Boris Johnson dał popis dobrych manier w Pałacu Elizejskim!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Prezydent Francji Emmanuel Macron i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson podczas spotkania w Paryżu

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson postawił nogę na stole podczas spotkania z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem w Pałacu Elizejskim.

Informuje o tym Business Insider.

Czyn szefa brytyjskiego rządu został skrytykowany w sieciach społecznościowych. Biograf Johnsona Sonia Pernell nazwała jego zachowanie „niegrzecznym i zawstydzającym”. „Wyobraźcie sobie, gdyby Macron położył nogi na stole w pałacu Buckingham” – napisała w Twitterze.

Redaktor gazety The Sun Tom Newton Dunn oskarżył polityka o manspreading (nawyk siedzenia z szeroko rozsuniętymi nogami). Inni użytkownicy również uznali zachowanie Johnsona za niedyplomatyczne i oznakę braku dobrych manier.

Jednocześnie publikacja zauważa, że czyn premiera był najprawdopodobniej żartem. „Wygląda, jakby Macron zasugerował, że stół można wykorzystać jako podnóżek, co też Johnson dla żartu zrobił” – napisał korespondent Sky News w Twitterze, dołączając klip wideo, na którym słychać, jak politycy się śmieją.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: