DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Akcje azjatyckie mieszały się przed wystąpieniem prezesa Fed

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – azjatyckie rynki akcji były mieszane w piątek po tym, jak Wall Street odmówił przed uważnie przemówieniem przewodniczącego Rezerwy Federalnej USA.

Wskaźniki rynkowe w Szanghaju, Tokio i Australii wzrosły, podczas gdy Hongkong spadł.

Inwestorzy oczekują na piątkowe przemówienie Jerome’a ​​Powella w poszukiwaniu oznak kierunku stóp procentowych po tym, jak dwóch regionalnych prezesów Fed powiedziało, że nie widzą potrzeby zmiany.

Inwestorzy spodziewają się obniżki we wrześniu, która jest drugim od trzech miesięcy Fedem, aby wzmocnić wzrost gospodarczy USA podczas wojny taryfowej z Pekinem i osłabienia globalnego wzrostu.

„Rynki wydają się bardzo wyraźnie pozycjonowane w odniesieniu do bardzo gołębich wskazówek pana Powella” – powiedział w raporcie Jeffrey Halley z Oandy. „Jest to niebezpieczne założenie”.

Tokijski Nikkei 225 wzrósł o 0,2% do 20 672,86, a indeks kompozytowy w Szanghaju wzrósł o 0,4% do 2 894,22. Hang Seng w Hongkongu spadł o 0,3% do 26 132,71.

S & P-ASX 200 z Sydney dodał 0,2% do 6 555,40. Kospi w Korei Południowej nieznacznie zmieniło się na 195,16, podczas gdy rynki Nowej Zelandii, Tajwanu i Azji Południowo-Wschodniej spadły.

Na Wall Street akcje zaprzestały wczesnego wzrostu i wahały się przez większą część dnia, zanim zamknęły się w większości na niższych poziomach.

Indeks Standard & Poor’s 500 spadł o 0,1% do 2 922,95.

Odbiór Boeinga pomógł podnieść Dow Jones Industrial Average wyżej. Dow zyskał 0,2%, do 26 252,24.

Nasdaq spadł o 0,4% do 7 991,39.

Straty firm opieki zdrowotnej, technologii i energii, między innymi sektorami, przewyższyły zyski banków, producentów dóbr konsumpcyjnych i innych rynków. Ceny obligacji spadły, a rentowności wzrosły.

Protokoły z lipcowego spotkania Fed wydanego w środę nie dawały jasności co do przyszłego kursu stawek.

Esther George, prezes regionalnego banku Fed w Kansas City oraz prezydent Fed w Filadelfii Patrick Harker powiedział w wywiadach telewizyjnych, że nie widzą potrzeby kolejnej obniżki stóp.

George i Eric Rosengren, prezes Bostońskiego Fedu, byli przeciwni głosowaniu nad obniżką stóp procentowych 8-2, argumentując, że w ogóle nie popierają obniżki stóp.

Według CME Group, która śledzi zakłady inwestorów, inwestorzy przewidują 91,2% prawdopodobieństwa, że ​​Fed obniży stopę referencyjną o ćwierć punktu w przyszłym miesiącu. To mniej niż 98,5% dzień wcześniej.

Inwestorzy obawiali się, że niepewność co do eskalacji wojny handlowej USA z Chinami może spowodować potknięcie się gospodarki i zaszkodzić zyskom przedsiębiorstw.

Administracja Trumpa nałożyła 25-procentową taryfę na 250 mld USD importu z Chin. Oczekująca 10% taryfa na kolejne 300 miliardów dolarów towarów dotknęłaby wszystko, od zabawek po odzież i obuwie wysyłane przez Chiny do Stanów Zjednoczonych, jednak około 60% nowych taryf obowiązywało do połowy grudnia, a inne były całkowicie zdjęty ze stołu.

ENERGIA: Benchmark amerykańska ropa naftowa zyskała 12 centów do 55,47 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. Kontrakt wzrósł w czwartek o 33 centy i zamknął się za 55,35 USD. Ropa Brent, używana do wyceny międzynarodowych olejów, osiągnęła 19 centów do 60,11 USD w Londynie. Zrzucił 38 centów za poprzednią sesję do 59,92 USD.

WALUTA: Dolar spadł do 106,55 jena z 106,42 jena w środę. Euro straciło do 1,1073 USD z 1,1082 USD.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: