DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Patryk Vega zrobi film o prezydenturze Andrzeja Dud

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Patryk Vega zrobi film o prezydenturze Andrzeja Dudy

Film Patryka Vegi „Polityka” trafi na ekrany kin 6 września, a już pojawiają się informacje na temat kolejnego obrazu, który podobno reżyser poświęci prezydenturze Andrzeja Dudy.

Jak informuje „Super Express”, Vega zamierza przedstawić kulisy wyboru obecnej głowy państwa oraz pokazać przebieg tej prezydentury i nie ma to być – jak „Polityka” – fikcja inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Super Express@se_pl

Patryk Vega znów będzie SZOKOWAŁ! Zrobi film o prezydencie Dudzie! TYLKO U NAS https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/patryk-vega-znow-bedzie-szokowal-zrobi-film-o-prezydencie-dudzie-tylko-u-nas-aa-wkV4-xy8w-RuYN.html 

Patryk Vega znów będzie SZOKOWAŁ! Zrobi film o prezydencie Dudzie! TYLKO U NAS

Dokładnie za dwa tygodnie do kin trafi nowy film Patryka Vegi (42 l.) „Polityka”. Jak zapowiada reżyser, może on wstrząsnąć polską sceną polityczną, bo pokaże i…

Film ma być gotowy wiosną 2020 r., czyli tuż przed wyborami prezydenckimi. Intencje reżysera są czytelne, a i on sam się ich nie zapiera.  „Kino jest w stanie modelować nasze zachowania. Jeśli mój film wzbudzi refleksję i spowoduje, że ktoś zagłosuje na innego kandydata w wyborach, to nie mogę sobie wymarzyć lepszej reakcji” – mówił Vega.

 

Mówiąc o zbliżającym się terminie premiery „Polityki” i bliskości wyborów do Parlamentu nie spodziewa się, by mógł on zmienić je w sposób totalny, „ale w tych wyborach znaczenie może mieć jeden procent. A tyle ten film jest w stanie osiągnąć” – uważa twórca.

Onet Wiadomości@OnetWiadomosci

Patryk Vega zapowiada film o Andrzeju Dudzie http://dlvr.it/RBgKwH 

Zobacz obraz na Twitterze

Zależało mi, żeby odkryć, co kryje się pod fasadą. Kiedy polityk przychodzi na wywiad, przybiera przed kamerą maskę, gra kogoś, kim nie jest. Mnie zależało, żeby odkryć to, co kryje się pod spodem. Najciekawsze jest to, jak politycy zachowują się, kiedy kamera jest wyłączona” – mówił w rozmowie z WP Patryk Vega, opowiadając o swojej „Polityce”.

Zdzisław Rodzik ✈Lębork #SilniRazem@zdzisawrodzik

Nie mogę się doczekać 04 września. Brawo Patryk Vega i wszyscy wykonawcy.https://www.youtube.com/watch?v=jTZgRj1D0_4&feature=youtu.be 

Zdzisław Rodzik ✈Lębork #SilniRazem

Vega nie ukrywa, że bohaterowie jego filmu są wzorowani na prawdziwych politykach, ale – co podkreśla – na ekranie nie usłyszymy znajomych nazwisk czy nazw partii politycznych. W przypadku kolejnego filmu może być inaczej.

/jp/

Źródło: se.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: