DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Masakra w wesołym miasteczku. Poważne obrażenia polskiej dziewczynki!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

zdj. ilustracyjne. Foto: pexels
zdj. ilustracyjne. Foto: pexels

Masakra w wesołym miasteczku. Jak informują francuskie media na terenie parku rozrywki w Marsylii doszło do tragedii. Na diabelskim młynie, który jest zarazem największy w tym kraju, doszło do strasznego wypadku. Ranna jest 10-letnia polska dziewczynka.

Jak informuje gazeta „La Provence” do wypadku miało dojść dwa dni temu, ok. 19:30. To wówczas polska dziewczynka, spędzająca na południu Francji wakacje ze swoimi rodzicami, namówiła ich na wymarzoną wizytę w parku rozrywki na plaży w Escale Borely.
Dziewczynka zamarzyła by wejść na największy we Francji diabelski młyn. Obiekt ten mierzy, aż 55 metrów. Następnie wydarzenia, które potem się rozegrały jeżą włosy an głowie!

W pewnym momencie na szczycie atrakcji, doszło do tragedii, głowa dziewczynki miała zakleszczyć się między koszem a plastikową szybą.

Tylko szybka reakcja ojca dziewczynki, uratowała jej życie! Tylko dzięki refleksowi ojca  córka żyję, ale mimo to dziecko odniosło poważne obrażenia. Jak podają media, dziewczynka ma złamaną szczękę i poważne obrażenia ucha.

Diabelski młyn został tymczasowo zamknięty. Teraz służby ustalają, w jakich okolicznościach doszło do wypadku, a także czy nie złamano procedur bezpieczeństwa.

La Provence

@laprovence

: une fillette grièvement blessée dans la grande roue https://l.laprovence.com/ati-f 

Zobacz obraz na Twitterze

Źródło: Super Express

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: