DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Floryda zabija seryjnego mordercę, który żeruje na gejach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TALLAHASSEE, Fla. (AP) – seryjny zabójca, który żerował na starszych, gejach podczas ośmiomiesięcznego szaleństwa, w wyniku którego sześć osób zmarło na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych ćwierć wieku temu, zostanie stracony w czwartek wieczorem.

Na tym niedatowanym zdjęciu dostarczonym przez Departament Korekcji na Florydzie pokazano Gary’ego Ray’a Bowlesa. Bowles ma zostać stracony przez śmiertelny zastrzyk w więzieniu stanowym na Florydzie w czwartek, 22 sierpnia 2019 r., Za zabójstwo Waltera Hintona w Jacksonville Beach w listopadzie 1994 r. (Departament Korekcji na Florydzie za pośrednictwem AP)

Gary Ray Bowles, 57 lat, ma otrzymać śmiertelny zastrzyk w więzieniu stanowym na Florydzie w Stark. Narysował wyrok śmierci za skazanie za zabójstwo Waltera Hintona w Jacksonville Beach w listopadzie 1994 r. – jedno z sześciu znanych zabójstw w 1994 r., Które terroryzowało korytarz międzystanowy 95 i zyskało mu przydomek „zabójca I-95”, zanim został złapany . Wiele ofiar znaleziono niedaleko najbardziej uczęszczanej autostrady międzystanowej na wschodnim wybrzeżu.

Hinton był szóstą Bowles i ostatnią znaną ofiarą w serii zabójstw, które rozpoczęły się w Daytona Beach z Johnem Hardym Robertsem. W międzyczasie w Rockville w stanie Maryland były ofiary; Savannah, Georgia; Hrabstwo Atlanta i Nassau na Florydzie. W każdym przypadku Bowles miał podpis: Wypychał gardła ofiar przedmiotami, w tym szmatami, papierem toaletowym, brudem, liśćmi – a nawet zabawką erotyczną.

Śledczy twierdzą, że gdyby go nie złapano, Bowles nadal by zabijał.

„Prawdopodobnie podobało mu się to po chwili”, powiedział Thomas Youngman, detektyw z Daytona Beach, przydzielony do zabójstwa Roberta. „Dlaczego zabijasz ludzi po pierwszym? Pierwszy może być pomyłką. Ale potem drugi, w porządku, może ci to dam. Ale trzeci, czwarty piąty i szósty? Kiedy przestaniesz?

Policja w Daytona Beach nie miała problemu z ustaleniem, kto zabił Robertsa, pierwszą ofiarę w marcu 1994 r .: Bowles zostawił dokument kuracyjny na miejscu zdarzenia, a także został przyłapany na kamerze bankomatowej próbującej wypłacić pieniądze z konta Robertsa. Trudniejsze okazało się schwytanie go, czego nie byli w stanie zrobić, dopóki pięciu innych mężczyzn w trzech stanach nie zostało zabitych.

Kolejną ofiarą Bowlesa był 72-letni weteran marynarki wojennej II wojny światowej Milton Bradley, który mieszkał w Savannah, kiedy poznał seryjnego mordercę w maju 1994 r. Miła i łagodna dusza, bardzo lubiana w nadmorskim mieście Georgia, Bradley odniósł ciężkie obrażenia głowy, gdy jego statek zatonął na Oceanie Spokojnym. Jego obnażone ciało znaleziono na polu golfowym, liście i brud wpychały mu do gardła.

To, że minęło 25 lat, zanim wykonano wyrok śmierci Bowlesa, frustruje rodzinę Bradleya. „Już dawno nie było, prawda?” – powiedział bratanek Miltona Bradleya, Mark Bradley, rozmawiając z The Associated Press.

Bowles wychował się w Zachodniej Wirginii, gdzie w młodym wieku doświadczył narkotyków i przemocy. Jego ojciec był górnikiem, który zmarł na choroby czarnego płuca zanim się urodził. Jego matka wielokrotnie wyszła ponownie za mąż, a jego dwaj pierwsi ojcowie byli obelżywi, zgodnie z aktami sądowymi. Jego matka i brat zeznawali, że Bowles zaczął pić, palić marihuanę i sypać klejem, gdy miał 11 lat. Kiedy miał 13 lat, walczył z drugim ojczymem, miażdżąc kamień w głowę i prawie go zabijając, zgodnie z aktami sądowymi.

Właśnie wtedy Bowles opuścił dom. Śledczy twierdzą, że Bowles przeżył, pozwalając gejom uprawiać z nim seks za pieniądze, chociaż utrzymywał, że jest hetero.

Miał również historię przemocy wobec kobiet.

Bowles został skazany za pobicie i zgwałcenie swojej dziewczyny podczas pobytu w Tampie w 1982 r. I skazany na osiem lat więzienia. Ofiara odniosła ciężkie obrażenia.

Były detektyw Savannah John Best pamięta szczegóły zbrodni przeciwko dziewczynie, gdy prowadził dochodzenie w sprawie zabójstwa Bradleya.

„Detektyw z Tampy, pamiętam jej dokładny cytat:„ Widziałem lepiej wyglądające ciała podczas sekcji zwłok ”, powiedział Best.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: