DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Elżbieta Witek też nie zamierza opublikować list poparcia dla kandydatów do nowej KRS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Elżbieta Witek też nie zamierza opublikować list poparcia dla kandydatów do nowej KRS

Wybrana na miejsce Marka Kuchcińskiego nowa marszałek Sejmu Elżbieta Witek też nie ujawni list osób, które poparły kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa, wybranej przez polityków PiS i Kukiz’15. Zamierza poczekać na stanowisko Trybunału Konstytucyjnego, kierowanego – jak wiadomo – przez „odkrycie towarzyskie” prezesa PiS Julię Przyłębską.

– „Mam z jednej strony wyrok NSA, który uchyla w części decyzję szefa Kancelarii Sejmu – to nie jest wyrok nakazujący publikację, tylko uchylający w części decyzję szefa Kancelarii Sejmu. Jednocześnie mam aż trzy wnioski prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych zakazujące mi publikowania tej listy do czasu rozstrzygnięcia przez niego tej sprawy, dlatego że włączył się dodatkowy podmiot, który zakwestionował upublicznianie jego danych osobowych. Otrzymałam też z Trybunału Konstytucyjnego informację, że Trybunał zajmie się sprawą stwierdzenia zgodności z Konstytucją przepisu ustawy o KRS dot. ujawnienia zgłoszeń kandydatów do Rady” – tak Witek „tłumaczyła” swoją decyzję.

Gazeta Wyborcza.pl

@gazeta_wyborcza

Marszałek @elzbietawitek bez wątpliwości: Wyrok NSA w sprawie list poparcia do KRS nie jest nakazujący. http://wyborcza.pl/10,152484,25107570,witek-wyrok-nsa-w-sprawie-list-nie-jest-nakazujacy.html 

Witek: Wyrok NSA w sprawie list nie jest nakazujący

Marszałek Sejmu zapowiedziała na zamkniętym spotkaniu z dziennikarzami, że w sprawie publikacji poczeka na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Jej zdaniem wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego nie…

wyborcza.pl

Ania@annapaulinaszy

No ile razy mają mówić? Wyrok to tylko delikatna sugestia. Każdy skazany to wie. PAD mówił, że sądy nie są alfą i omegą. Wyrok przede wszystkim trzeba rozważyć w sercu.

28 czerwca NSA orzekł, że Kancelaria Sejmu ma udostępnić wykazy nazwisk osób popierających kandydatów do nowej KRS. Kancelaria powinna była to zrobić do 30 lipca. Prawomocny wyrok sądu – jak widać – nie ma znaczenia także dla obecnej marszałek Sejmu.

– „Wstyd pani marszałek. Od razu łamie pani prawo. Kiedy dymisje za kłamstwa w Kancelarii Sejmu? Czy nie ma pani przyzwoitości?”; – „To paradne – historyk i nauczycielka udaje autorytet prawniczy i „ocenia”, czym jest wyrok NSA. Wierzę, że kiedyś naprawdę zetknie się z wymiarem sprawiedliwości i że to będzie bardzo bolało!”; – „Pani Marszałek zapomina że kadencja kończy się za kilka miesięcy, a Trybunał Stanu działa non stop. Żadna władza nie trwa wiecznie, czy warto płacić za nią warto tak wysoką cenę…” – komentowali internauci decyzję Witek.

Dominik Rzepecki@DominikRzepecki

Jak ktoś liczy na publikację list to się przeliczy….
Witek o publikacji list poparcia dla KRS: poczekam do wyroku TK https://www.tvn24.pl/962871 

Marszałek Sejmu o publikacji list poparcia do KRS: nie mam wyjścia, muszę czekać

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zapowiedziała w środę, że z decyzją w sprawie publikacji list poparcia dla kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa poczeka do wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: