DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Donald Trump znów flirtuje z Władimirem Putinem. Chce aby Rosja ponownie znalazła się w TEJ grupie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent USA Donald Trump na szczycie grupy G20 w Osace fot. PAP/EPA MICHAEL KLIMENTYEV
Prezydent Rosji Władimir Putin i prezydent USA Donald Trump na szczycie grupy G20 w Osace fot. PAP/EPA MICHAEL KLIMENTYEV

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump ponownie opowiedział się za powrotem do formatu G8 Federacji Rosyjskiej. Kraj ten usunięto z grupy najbardziej rozwiniętych gospodarczo państw świata za karę, po aneksji Krymu w 2014 roku.

„Dużo większy sens miałoby” istnienie tej grupy z udziałem Rosji – powiedział Trump w Białym Domu, dodając, że on sam „mógłby poprzeć” powrót do formatu G8.

„Jak wiecie, przez długi czas była to G8 (…) i prezydent Obama nie chciał już Rosji, ponieważ byli mądrzejsi od niego” – powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych.

Znamiennym jest, że Trump pokusił się o takie komentarze teraz, gdy niedługo odbędzie się szczyt G7 (formuła bez Rosji) we francuskim Biarritz, który z powodu sporów między Trumpem i jego sojusznikami w wielu kwestiach (Iran, Syria, porozumienie paryskie w sprawie klimatu itp.) poprzedza już wysokie napięcie.

Po aneksji Krymu przez Rosję część członków G7 wzywała do przywrócenia rosyjskiego członkostwa, czemu jednak sprzeciwiały się USA, Wielka Brytania i Kanada, uzależniając przywrócenie udziału Rosji od rozwiązania sytuacji na Ukrainie.

W tym momencie szanse na powrót Federacji Rosyjskiej do formatu G8 są raczej bardzo nikłe, nawet pomimo wsparcia ze strony Trumpa. Amerykański prezydent był często krytykowany w Stanach Zjednoczonych, nawet we własnym obozie, za pobłażanie Rosji i Władimirowi Putinowi.

Sam Trump zajmował wobec Rosji przez pierwsze dwa lata prezydentury twarde stanowisko, osaczony przez narrację lansowaną przez Demokratów, że „zmówił się” z Kremlem podczas wyborów w 2016 roku. Jednak kiedy śledztwo specjalnego prokuratora nie znalazło na to żadnych dowodów, narracja o „zmowie” nagle zniknęła z amerykańskich mediów.

Źródło: PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: