DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

DAWID KOSTECKI NIE ŻYJE. PEŁNOMOCNIK RODZINY BEZ OGRÓDEK NAZWAŁ TO, CO SIĘ STAŁO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DAWID KOSTECKI NIE ŻYJE. PEŁNOMOCNIK RODZINY BEZ OGRÓDEK NAZWAŁ TO, CO SIĘ STAŁO

Screenshot_1

– Z oględzin ciała oraz z sekcji zwłok Dawida Kosteckiego wynika, że został on zamordowany. Na Białołęce – oto fragment najnowszego wpisu pełnomocnika rodziny, adwokata Romana Giertycha. Tak mocnego stwierdzenia w tej sprawie, w której wciąż oficjalnie obowiązującą wersją jest ta mówiąca o samobójstwie popularnego „Cygana” w warszawskim areszcie, dotąd jeszcze nie było.

W piątek miną trzy tygodnie od dnia, gdy wczesnym rankiem jeden ze współosadzonych z Kosteckim więźniów odkrył jego zwłoki na pryczy. „Cygan” miał targnąć się na swoje życie w pozycji leżącej przykryty kocem, zaciskając na szyi pętlę z prześcieradła. Do tragicznego zdarzenia doszło w Areszcie Śledczym w Warszawie – Białołęce, gdzie 38-latek został przetransportowany w połowie czerwca, jako świadek do złożenia zeznań w sprawie innego oskarżonego, z którym wylądował w tym samym areszcie. Na co dzień były sportowiec, w swoim najlepszym momencie w karierze czołowy pięściarz w naszym kraju, odsiadywał wyrok w Rzeszowie. Był skazany na 5 lat i 100 dni pozbawienia wolności za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą.

Z uwagi na okoliczności, ujawnione w toku sekcji zwłok ślady na ciele Kosteckiego oraz przedstawiane przez pełnomocników rodziny denata coraz to nowe ustalenia, mecenasi Giertych oraz Jacek Dubois wielokrotnie podnosili kwestię prawdopodobnego udziału osób trzecich w zdarzeniu. Natomiast do tej pory nikt publicznie tak jednoznacznie nie postawił kropki nad „i”.

Przy okazji innej sprawy, związanej ze skazanym w aferze podsłuchowej biznesmenem Markiem Falentą, którego nagle przeniesiono z aresztu śledczego w Białołęce, pełnomocnik rodziny Kosteckich pozwolił sobie na bardzo mocny wpis. Kilka poniższych zdań zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

„Seryjny samobójca. Z Białołęki wywieziono Marka Falentę – podobno ze względów bezpieczeństwa. Nie podano adwokatom miejsca jego pobytu. Tymczasem z oględzin ciała oraz z sekcji zwłok Dawida Kosteckiego wynika, że został on zamordowany. Na Białołęce. Tymczasem prokuratura w morderstwo nie wierzy (jakby liczne sińce, rany, otarcia, wkłucia były normalnym sposobem, w którym desperat poprzedza powieszenie na łóżku). Jeżeli więc nie morderstwo Kosteckiego, to dlaczego ZK Białołęka obawia się o bezpieczeństwo Falenty? Czyżby po zakładzie grasował seryjny samobójca?” – napisał mec. Giertych.

Natomiast zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok wykluczyła udział w śmierci „Cygana” osób trzecich, potwierdzając popełnienie samobójstwa. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. Na najbliższą sobotę rodzina planuje ceremonię pogrzebową Kosteckiego na cmentarzu Pobitno w Rzeszowie, nie mogąc doprosić się przeprowadzenia ponownej sekcji zwłok.

Art

INTERIA.PL

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: