DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezydent Iranu twierdzi, że „rozmowy są bezużyteczne” w kontaktach z USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TEHRAN, Iran (AP) – prezydent Iranu uderzył mocnym tonem w stosunkach z USA, mówiąc w czwartek, że „rozmowy są bezużyteczne”, gdy układ nuklearny Teheranu z potęgami światowymi jeszcze bardziej się kruszy.

Na tym zdjęciu opublikowanym przez oficjalną stronę internetową biura prezydencji irańskiej widać wyprodukowany przez Iran system rakietowy Bavar-373 po odsłonięciu przez prezydenta Hassana Rouhaniego w Iranie, czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Iran mówi, że Bavar-373 to system pocisków ziemia-powietrze dalekiego zasięgu zdolny do rozpoznania do 100 celów jednocześnie i skonfrontowania ich z sześcioma różnymi rodzajami broni. (Biuro Prezydencji Iranu za pośrednictwem AP)

Prezydent Hassan Rouhani wypowiedział się w przemówieniu w Teheranie podczas odsłonięcia Bavar-373, systemu rakietowego ziemia-powietrze dalekiego zasięgu, który opisał jako ulepszenie rosyjskiego S-300.

„Teraz, gdy nasi wrogowie nie akceptują logiki, nie możemy odpowiedzieć logiką”, powiedział Rouhani w telewizyjnym wystąpieniu.

Dodał: „Kiedy wróg wystrzeliwuje przeciwko nam pocisk, nie możemy wygłosić mowy i powiedzieć:„ Panie Rakiety, proszę nie uderzaj w nasz kraj i naszych niewinnych ludzi. Panie wystrzeliwujący rakiety, jeśli możesz, proszę nacisnąć przycisk i samozniszcz pocisk w powietrzu. ”

W środę irańska telewizja państwowa poinformowała, że Bavar-373 jest w stanie rozpoznać do 100 celów jednocześnie i skonfrontować je z sześcioma różnymi rodzajami broni.

Na tym zdjęciu opublikowanym przez oficjalną stronę internetową biura prezydencji irańskiej prezydent Hassan Rouhani, po lewej, recenzuje gwardię honorową, gdy towarzyszy mu jego minister obrony generał Amir Hatami podczas ceremonii odsłonięcia irańskiego powietrza Bavar-373 -system obrony przeciwrakietowej, Iran, czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Iran twierdzi, że Bavar-373 to system pocisków ziemia-powietrze dalekiego zasięgu, zdolny rozpoznać do 100 celów jednocześnie i skonfrontować je z sześcioma różnymi Bronie. (Biuro Prezydencji Iranu za pośrednictwem AP)

Od 1992 r. Iran rozwinął rodzimy przemysł obronny, który produkował lekką i ciężką broń, od moździerzy i torped po czołgi i okręty podwodne.

USA ponownie nałożyły sankcje na Iran po tym, jak administracja Trumpa wycofała się z umowy nuklearnej z powodu obaw związanych z programem rakietowym Iranu i wpływami regionalnymi.

To zdjęcie opublikowane na oficjalnej stronie Ministerstwa Obrony Iranu pokazuje wyprodukowany przez Iran system rakietowy Bavar-373 podczas ceremonii odsłonięcia przez prezydenta Hassana Rouhaniego w Iranie, czwartek, 22 sierpnia 2019 r. Iran mówi, że Bavar-373 to system pocisków ziemia-powietrze dalekiego zasięgu zdolny do rozpoznania do 100 celów jednocześnie i skonfrontowania ich z sześcioma różnymi rodzajami broni. (Ministerstwo Obrony Iranu przez AP)

Prezydent Donald Trump argumentował, że porozumienie nie ograniczyło programu pocisków balistycznych Iranu.

Iran rozwija rodzimy przemysł obronny od 1992 roku.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: