DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wiceprezydent utrzymuje presję na umowę handlową z Meksykiem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SANTA FE, N.M. (AP) – wiceprezydent Mike Pence wznawia wysiłki w celu promowania umowy handlowej administracji Trumpa z Meksykiem i Kanadą, gdy podróżuje do stanu granicznego Nowy Meksyk, a następnie Salt Lake City.

Wiceprezydent Mike Pence przemawia podczas szóstego posiedzenia National Space Council w National Air and Space Museum Steven F. Udvar-Hazy Center, wtorek, 20 sierpnia 2019 r. W Chantilly, Wirginia. (AP Photo / Patrick Semansky)

Biuro wiceprezydenta ogłosiło, że Pence opowie w środę o pakcie handlowym podczas wizyty w spółce usługowej z Artesii zajmującej się wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego w dorzeczu permu leżącym w Nowym Meksyku i Teksasie.

Wyjazd zapewnia Pence dodatkowe forum do wysiłków administracji w celu złagodzenia federalnych przepisów ochrony środowiska i zwiększenia perspektyw zatrudnienia w krytycznym miejscu dla amerykańskiej ropy i poszukiwań.

Kongresowi Demokraci zasygnalizowali, że umowa handlowa z Kanadą i Meksykiem wymaga silniejszej ochrony pracowników i środowiska, zanim będzie mogła zostać ratyfikowana.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: