DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Holandii zaplanowano masową imprezę plażową Brexit, aby powiedzieć „Goodbye UK”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Do Brexitu pozostało już tylko 71 dni – a Europa już planuje odejście. Tysiące osób zapisało się na holenderską imprezę na plaży z jedzeniem z całej Europy, aby uczcić nasz wyjazd. Pomysł został stworzony przez Rona Toekooka, który chce pożegnać nas gorzko 31 października w nadmorskiej miejscowości Wijk aan Zee pod Amsterdamem.

Flaga Unii jack z ludźmi imprezy na pierwszym planie

Według posta na Facebooku ponad 9 000 osób już stwierdziło, że weźmie udział, a 62 000 innych jest zainteresowanych. Pracownik mediów, pan Toekook, powiedział: „Będzie to miłe pożegnanie z dobrym przyjacielem, który wybiera się na ekscytującą przygodę, ale być może nie jest zbyt jasny”.

Grupa przyjaciół hipster nastolatka imprezowanie, dmuchanie i rzucanie kolorowe konfetti z rąk z zachodu słońca pochodni

Holenderscy biesiadnicy oznaczą nasz wyjazd europejskim jedzeniem na imprezie na plaży (Zdjęcie: Getty) Impreza będzie polegać na „siedzeniu na leżaku z holenderskimi frytkami, francuskim winem i niemieckim piwem, obserwując, jak Wielka Brytania się zamyka”.

Dodał: „Jeśli zainteresowanie jest wystarczające, może istnieć zespół, który może grać…„ We Meet Meet Again ”. Sugestie do grania innych piosenek to między innymi holenderski zespół muzyczny „Breunion Boys” i singiel „Britain Come Back”.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson próbuje ustanowić prawo w Brukseli za pośrednictwem irlandzkiego mechanizmu ochronnego, gdy zegar tyka do naszego Halloweenowego odejścia od bloku.

Powiedział UE, że zabezpieczenie – polisa ubezpieczeniowa mająca na celu utrzymanie otwartej granicy – była „po prostu nieopłacalna”. Chce go zastąpić nowym zobowiązaniem prawnym, aby uniknąć powrotu twardej granicy, co złamałoby porozumienie wielkopiątkowe.

Post na Facebooku reklamujący imprezę na plaży (Zdjęcie: Alex Hickson)

Pożegnalna impreza brytyjska Zdjęcie: Facebook

Twitter: https://twitter.com/MetroUK | Facebook: https://www.facebook.com/MetroUK/

Prezes Rady Europejskiej Donald Tusk szybko jednak zirytował premiera. Post na Facebooku reklamujący imprezę na plaży (Zdjęcie: Alex Hickson)

Wczoraj wieczorem pan Johnson próbował uzyskać bardziej ugodowy ton i powiedział, że zamierza rozpocząć rozmowy z naszymi „przyjaciółmi” w UE „z dużą ilością”. Spotka się dziś z niemiecką Angelą Merkel w Berlinie, a następnie w czwartek pojedzie do Paryża, aby zobaczyć prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

We wtorek brytyjscy urzędnicy ogłosili, że przestaną uczestniczyć w większości spotkań UE od 1 września, aby zwolnić więcej czasu na pracę nad Brexitem.

Departament Wyjścia z Unii Europejskiej powiedział, że brytyjscy urzędnicy będą teraz uczestniczyć tylko w spotkaniach, które „naprawdę mają znaczenie” w ponad 800 zaplanowanych terminach.

Sekretarz Brexitu, Steve Barclay, powiedział, że frekwencja w Wielkiej Brytanii spadnie o ponad połowę, uwalniając „setki godzin” do pracy nad „przygotowaniem się do naszego wyjazdu 31 października i wykorzystaniem możliwości, które przed nami”.

 

zrodlo:metro.co.uk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: