DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

U.S. ZEZWALA IZRAELSKIM SAMOLOTOM NA ATAKOWANIE BAZ W IRAKU..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Screenshot_5
„Potwierdziliśmy informację, że w tym roku Amerykanie pozwolili czterem izraelskim dronom [do Iraku] pracować we flocie amerykańskiej w celu przeprowadzenia selekcji ukierunkowanej na irackie dowództwo wojskowe.
BY TZVI JOFFRE AUGUST 21, 2019 2019 19:09

Izraelskie siły powietrzne F-35 lecą podczas demonstracji lotniczej na ceremonii ukończenia studiów lotniczych.
Izraelskie siły powietrzne F-35 lecą podczas demonstracji lotniczej podczas ceremonii ukończenia studiów lotniczych. (kredyt fotograficzny: AMIR COHEN/REUTERS)

Abu Mahdi Al-Mohandes, wiceprzewodniczący popieranych przez Iran Popularnych Sił Mobilizacyjnych w Iraku, ogłosił w środę, że Stany Zjednoczone zezwoliły czterem izraelskim samolotom na operowanie w irackiej przestrzeni powietrznej i atakowanie baz należących do szyickich milicji, według Al Sumerii.„Mamy dokładne i potwierdzone informacje, że w tym roku Amerykanie pozwolili czterem izraelskim dronom [do Iraku] przez Azerbejdżan pracować w ramach floty amerykańskiej, aby przeprowadzić selekcję ukierunkowaną na irackie dowództwo wojskowe”, powiedział Al-Mohandes, dodając, że milicja trzyma w rękach siły amerykańskie odpowiedzialne za kierowanie bazami PMF.
Migranci wysiadają ze statku organizacji pozarządowej Open Arms we włoskim porcie Lampedusa.
Maduro z Wenezueli mówi, że kontakt z urzędnikami amerykańskimi trwa już od miesięcy.

New Must Try: „All-In-One Skin Tightening” No Needles, No Facelift (Here’s How) (Beauty Headlines)
Zalecane przez
PMF posiada również mapy i rejestry wszystkich typów amerykańskich samolotów w momencie startu i lądowania oraz liczbę godzin lotu w Iraku, według wiceprzewodniczącego. Al-Mohandes twierdził również, że amerykańskie samoloty przeprowadzały misje rozpoznawcze na stanowiskach PMF zamiast na ISIS.
„W miarę ujawniania tych szczegółów, a także zbliżającego się projektu fizycznego wyeliminowania szeregu postaci dżihadu i zwolenników Popularnej Mobilizacji, deklarujemy, że pierwszą i ostatnią odpowiedzialną za to, co się stało, są siły amerykańskie”, powiedział Al-Mohandes.
„Nie mamy innego wyjścia, jak tylko bronić siebie i naszej kwatery głównej za pomocą naszej istniejącej broni i używać bardziej wyrafinowanej broni”, dodał wiceprzewodniczący PMF. „Tak długo czekaliśmy, aż wszystkie nasze dochodzenia zostaną gruntownie zakończone”.
Urzędnik PMF dodał, że wszelkie zagraniczne samoloty przelatujące nad naszą siedzibą bez wiedzy rządu irackiego będą traktowane jako wrogie i „będą się z tym odpowiednio obchodzić” oraz będą stosować „wszelkie środki odstraszające”, aby zapobiec atakom na siedzibę PMF.

Członkowie irackiej milicji Hezbollahu zostali zabici i ranni podczas bombardowania z powietrza przez niezidentyfikowane samoloty bazy w prowincji Saladyn na północ od Bagdadu we wtorek, jak podaje Al Arabiya.
Iracka obrona cywilna doniosła, że w magazynie amunicji należącym do al-Hashd ash-Sha’abi (Popular Mobilization Forces, PMF) w bazie lotniczej Balad miały miejsce eksplozje.
Minister obrony Iraku Najah al-Shammari stwierdził, że według Al Mayadeena nie było żadnych przyczyn tego incydentu.

Poseł do parlamentu irackiego Mohammed al-Baldawi stwierdził również, że eksplozja została spowodowana atakiem lotniczym.
„Staliśmy się w pełni przekonani, że istnieje systematyczne atakowanie wojska, zwłaszcza PMF”, powiedział al-Baldawi, według Al Sumerii.
Poseł ostrzegł, że siły amerykańskie nie stosują się do decyzji irackiego rządu i stanowią zagrożenie dla suwerenności Iraku.
„Irak nie dysponuje niezależnymi siłami powietrznymi, które zapobiegałyby ciągłym naruszeniom w powietrzu, a obowiązkiem jest jak najszybsze przyjrzenie się temu zagadnieniu” – powiedział al-Baldawi. „Pytanie do naczelnego dowódcy sił zbrojnych, który wydał decyzję o zakazie lotów bez jego zgody.
„Potępienie i wypowiedzenie już nie wystarcza, powinno się realnie i realnie zakończyć te naruszenia oraz amerykańską i syjonistyczną lekkomyślność”, dodał poseł. „Parlamentarna Komisja Bezpieczeństwa i Obrony musi podjąć odpowiednie decyzje i jesteśmy z nią w każdej rezolucji broniącej suwerenności Iraku.

Były wicepremier Bahaa al-Araji stwierdził, że przyczyna wybuchów jest znana, ale urzędnicy boją się o niej dyskutować.
„Jeśli w tym momencie nie znamy źródeł wybuchów w magazynach broni w obozie Falcon i w bazie Balad, to jesteśmy zbyt słabi, by odpowiedzieć”, powiedział al-Araji. „Nasza separacja jest przyczyną naszej słabości i podporządkowania”.
Według wiadomości Al Sumaria, we wtorek w bazie lotniczej PMF w prowincji Saladyn na północ od Bagdadu w Iraku wybuchł pożar.
Dyrektor Generalny Obrony Cywilnej, generał dywizji Kazim Salman Bohan podkreślił, że wypadek był eksplozją amunicji w siedzibie PMF obok bazy Balad, według Al Sumaria. Wzmocnienia zostały wysłane na ten teren na polecenie ministra spraw wewnętrznych, powiedział Bohan.

Trzy naloty uderzyły w bazy irańskich bojówek Shia w Iraku od początku lipca.

W poniedziałek premier Benjamin Netanyahu odpowiedział na pytania dotyczące ostatnich wybuchów w Iraku, mówiąc: „Iran nie ma nigdzie immunitetu. Państwo, które mówi: „Zniszczymy cię, będziemy działać przeciwko nim wszędzie tam, gdzie będzie to konieczne” – czytamy w wiadomościach Walli! Zapytany, czy jest to prawdą w odniesieniu do Iraku, premier odpowiedział: „Nie ograniczyłem się”.
Krótko przed powrotem do Izraela z wizyty na Ukrainie, Netanyahu stwierdził, że „istnieją poważne wyzwania w zakresie bezpieczeństwa, o których zaświadczy raport wywiadowczy, który otrzymałem kilka minut temu”, według Ynet.
Pierwszy atak na milicję szyicką w Iraku, za który obwiniano izraelskie samoloty, miał miejsce 19 lipca w bazie w Amerli w prowincji Saladyn na północ od Bagdadu. Źródła irackie i irańskie obwiniały wówczas Izrael, a A-sharq Al-Awsat podał, że „źródła dyplomatyczne” potwierdziły atak, wskazując, że przeprowadził go izraelski F-35.
Telewizja Al Arabiya doniosła, że irańskie rakiety balistyczne zostały przetransportowane do bazy tuż przed atakiem ciężarówkami używanymi do transportu żywności w lodówce. Tożsamość samolotu, który przeprowadził atak, była wówczas nieokreślona, a USA zaprzeczyły jakiemukolwiek zaangażowaniu.
Źródło z IRGC poinformowało kuwejcką gazetę Al-Jarida, że wstępne dochodzenia wskazują, że Izrael stoi za atakiem. Izraelski dron wystrzelony z amerykańskiej bazy w Syrii zaatakował bazę, w której przechowywano pociski krótkiego i średniego zasięgu.
A-sharq Al-Awsat doniósł również, że drugi atak Izraela na bazę w Ashraf, w północno-wschodniej części Bagdadu, był wymierzony w irańskich doradców, którzy byli obecni w bazie, oraz transport rakiet balistycznych, które właśnie przybyły z Iranu.
W zeszłym tygodniu to, co prawdopodobnie było atakiem lotniczym, spowodowało eksplozje i pożar w magazynie broni należącym do milicji PMF na południe od Bagdadu. Jedna osoba zginęła, a 29 innych zostało rannych w wybuchu, jak podaje Sky News Arabia.
Źródła w Iraku wydały sprzeczne oświadczenia dotyczące przyczyny ataku w zeszłym tygodniu. Niektórzy twierdzili, że był to wypadek spowodowany niewłaściwym przechowywaniem, podczas gdy inni twierdzili, że Izrael i USA zaatakowały magazyn.
Iran rozpoczął przenoszenie swoich aktywów z obszarów wielokrotnie uderzanych przez Izrael do miejsc położonych bliżej granicy z Irakiem, a w szczególności do bazy lotniczej T4 znajdującej się pomiędzy Homs i Palmyrą.
We wrześniu Reuters poinformował, że Iran w ciągu kilku miesięcy przekazał pociski balistyczne do pełnomocników Shi’ite w Iraku i że Iran rozwija potencjał do budowy większej liczby takich obiektów. Pociski, które podobno zostały przeniesione, to m.in. rakiety typu Fateh-110, Zolfaqar i Zelzal o zasięgu 200-700 km, co pozwala im zagrozić zarówno Arabii Saudyjskiej, jak i Izraelowi.

jpost

 

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: