DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosja krytykuje polsko-amerykańską inicjatywę ws. Bliskiego Wschodu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Siedziba ONZ w Nowym Jorku

Rosja wątpi w korzyści uruchomionego wcześniej przez USA i Polskę procesu warszawskiego ws. Bliskiego Wschodu – powiedział ambasador Rosji przy ONZ Dmitrij Polianski.

 

„Nie widzimy dodatkowych korzyści, płynących z pracy w formacie warszawskim” – podkreślił, przemawiając na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ ws. sytuacji na Bliskim Wschodzie. Jak przypomniał, Rosja „widzuała w tym kolejną próbę narzucenia społeczności międzynarodowej jednostronnych rozwiązań, skierowanych na realizację wąskich interesów geopolitycznych”.

„Rezultaty przedsięwzięcia całkowicie potwierdziły te oceny” – zaznaczył Polianski.

Tymczasem sekretarz stanu USA Mike Pompeo podczas swojego wystąpienia na posiedzeniu RB ONZ wyraził nadzieję, że w 2020 roku współpraca w formacie warszawskim będzie kontynuowana.

Musimy myśleć w nowy sposób, aby rozwiązać stare problemy. Dlatego Polska i USA uruchomiły proces warszawski. W dalszym ciągu pracujemy na linii procesu warszawskiego i będziemy dążyć do tego, aby w 2020 roku ponownie zjednoczyć kraje w celu podjęcia działań po naradzie na szczeblu ministerialnym. Mamy nadzieję, że wy wszyscy weźmiecie udział – powiedział Pompeo.

W lutym 2019 roku w Warszawie odbyła się dwudniowa konferencja ds. Bliskiego Wschodu. Po zakończeniu spotkania uczestnicy uzgodnili utworzenie grup roboczych. Na warszawski szczyt nie zaproszono Iranu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: