DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pierwsze stałe tęczowe przejście graniczne LGBT w Wielkiej Brytanii zaprezentowane w Londynie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W Londynie odsłonięto tęczowe przejście drogowe złożone z kolorów flagi Gay Pride. Przejście poza Brockwell Park w Herne Hill zostało zainstalowane przez radę Lambeth, aby „okazać solidarność ze społecznością LGBT +”.

Więcej zdjęć z pierwszego w Wielkiej Brytanii Rainbow Crossing Picture: Lambeth Council

Londyn podąża śladami Vancouver, Paryża i Sydeny dzięki pierwszemu w Wielkiej Brytanii tęczowemu przejściu (Zdjęcie: TWITTER)

Jest to pierwsza stała przeprawa przez Wielką Brytanię i podąża śladami innych dużych miast, w tym Vancouver, Sydney i Paryża. Ludzie są zachęcani do udostępniania zdjęć w mediach społecznościowych za pomocą hashtagów #WeAreLambeth i #HerneHillRainbow. Liczba homofobicznych i transfobicznych przestępstw z nienawiści wzrosła ponad dwukrotnie w Anglii i Walii w ciągu pięciu lat.

Według analizy The Guardian odsetek przestępstw przeciwko osobom LGBTQ wzrósł o 144 procent od 2013/14 do 2017/18. Pod koniec maja dwie kobiety zostały zaatakowane w londyńskim autobusie za odmowę pocałunku przed grupą mężczyzn. Burmistrz Lambeth, radny Ibrahim Dogus, powiedział, że przejście było sposobem solidarności z osobami dyskryminowanymi.

Pierwsze stałe Rainbow Crossing w Wielkiej Brytanii jest tutaj w Lambeth! Oficjalnie otwarty dzisiaj w Herne Hill, aby uczcić naszą wspaniałą dzielnicę, integracyjną przyrodę i kreatywną kulturę #WeAreLambeth #WalkTheRainbow #LambethRainbowWalk

Radna Sonia Winifred, członkini gabinetu ds. Równości i kultury, powiedziała: „Mamy tradycję promowania równości i praw LGBT + – to przejście celebruje to i jest przykładem naszego odważnego i postępowego myślenia. Przebyliśmy długą drogę i Lambeth jest dumny z tego, że jest liderem.

Obowiązkowe źródło: Zdjęcie: Imageplotter / REX (10311332f) Nowy kolor w południowo-wschodnim Londynie. Ludzie przechodzą przez zupełnie nowe przejście tęczowe Pride przy stacji Plumstead, które zostało ukończone dzisiaj na Międzynarodowy Miesiąc Pychy w czerwcu. Kolorowe przejście zostało zainstalowane przez oficjalnych malarzy linii ulicznych za zgodą władz lokalnych i Royal Borough of Greenwich. Przejście uliczne z flagą dumy w Plumstead, Londyn, Wielka Brytania - 15 czerwca 2019

Tymczasowe przejście tęcza powstała w Totnes, Devon, w 2017 roku przez Proud2Be przedsiębiorstwa społecznego. Ale plany wprowadzenia go na stałe zostały zablokowane przez lokalnych radnych w listopadzie z powodu obaw, że oznaczenia mogą być postrzegane jako „niejednoznaczne”.

 

zrodlo:metro.co.uk

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: