DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Możemy obejść się bez Rady Europy”: o czym rozmawiali prezydenci Rosji i Finlandii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jednym z kluczowych tematów poruszonych podczas rozmów Władimira Putina z fińskim prezydentem Sauli Niinistö była kwestia powrotu Rosji do Rady Europy.

Władimir Putin zwrócił uwagę na niechęć niektórych krajów do postrzegania Rosji jako części organizacji i dodał, że Moskwa jest gotowa się bez niej obejść.

Ale wtedy ludzie, o których interesy się tak troszczycie, nie będą mogli zwrócić się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Nie sądzę, że jest to najlepszy sposób na zbudowanie zjednoczonej Europy od Lizbony po Władywostok – powiedział Putin na konferencji prasowej podsumowującej wyniki rozmów z liderem Finlandii Sauli Niinistö.

Według rosyjskiego przywódcy Moskwa jest zainteresowana przywróceniem pełnoformatowych stosunków z Unią Europejską i oczekuje, że nowe kierownictwo UE wykaże pozytywne nastawienie do utrzymywania stosunków.

sputnik

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: