DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Eugeniusz Kłopotek nie wytrzymał sojuszu z Kukiz’15. Odchodzi z polityki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zamiast działacz PSL, listę ludowców w Toruniu otworzy Paweł Szramka z Kukiz’15. Eugeniusz Kłopotek na znak solidarności z liderem Ludowców w tym regionie Zbigniewem Sosnowskim rz polityki – pisze telewizjarepublika.pl.


źródło: Screen You Tube
Listę PSL w okręgu podwarszawskim miał otwierać rzecznik tej partii Jakub Stefaniak. Ustąpi on jednak miejsca kandydatowi Pawła Kukiza. Podobnie stało się z jedynką w okręgu toruńskim, gdzie listę wyborczą otworzy Paweł Szramka z Kukiz’15, a nie miejscowy lider PSL Zbigniew Sosnowski.

Wieloletni działacz PSL i jedna z twarzy Ludowców Eugeniusz Kłopotek oznajmił w Telewizji Republika, że w związku z tym na znak protestu rezygnuje wraz z żoną ze startu w nadchodzących wyborach oraz całkowicie wycofuje się z polityki.

Po tym co zrobiono z moim prezesem i posłem wycofałem się całkowicie z polityki

– oznajmił poseł.

Źródło: TV Republika/niezależna.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: