DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dominik Tarczyński, poseł PiS i szef „drugiej zmiany”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_21.jpg

„Szefie, to moje nowe konto, bo mnie w nocy zablokowali” – napisała na Twitterze internautka Zwinna Bobrzyca (w opisie czytamy: „Polonistka. Prawnik. Serce po prawej”).

Zwinną Bobrzycę, niezwykle zaangażowaną w promowanie „dobrej zmiany”, Twitter zablokował. W jej ocenie to kara za wpis na temat „Gazety Wyborczej”, żołnierzy prawicy i „Zlotu prawych”. To ostatnie to zjazd prawicowych twitterowiczów w Chojnicach. W mediach społecznościowych jego uczestnikom kibicował sam Andrzej Duda.

Dzięki użytkownikowi PikuśPOL wiadomość o zablokowanym koncie Bobrzycy szybko poszła w wirtualny świat. Zwrócił się bowiem do internautów z prośbą o pomoc w odbudowaniu konta Bobrzycy.

PikuśPOL 🇵🇱 ‏📿@pikus_pol

Kochani sprawa jest.
TT zablokował Zwinną Bobrzycę.
Pomóżmy odbudować konto.
Klikajmy w OBSERWUJ @BobrzycaZwinna
Bardzo proszę o 🇷🇹
Thx 😘

Zobacz obraz na Twitterze

Na reakcję publiki nie trzeba było długo czekać. @ZwinnaBobrzyca przemianowana na @BobrzycaZwinna w ciągu doby zebrała prawie 2,5 tysiąca obserwujących. Akcję promocyjną nowego konta wsparła też posłanka Jolanta Szczypińska. To chyba jedna z ulubionych posłanek Bobrzycy. W dniu urodzin (w ostatnią sobotę) wysłała jej na TT „najserdeczniejsze życzenia dla przemiłej dumy PiS, pani poseł @JSzczypinska spełnienia marzeń serca i o Polsce”.

Bobrzyca, członkini grupy #DrugaZmiana, jest internautką bardzo aktywną. W ciągu doby posłała w świat 377 tweetów. A kim jest tajemniczy szef, którego informuje o powołaniu do życia nowego konta? To Dominik Tarczyński, poseł PiS. Nie tylko ona zwraca się do niego w ten sposób. Dlaczego? – Kiedy startowałem w wyborach do Sejmu, to złożyłem dwie ważne obietnice. Po pierwsze, że nie zmienię swojego numeru telefonu, a przypominam, że podałem go do publicznej wiadomości. Po drugie, że dalej będę bardzo aktywny w mediach społecznościowych, tak jak byłem w kampanii. Zbudowałem zespół ludzi wokół #DrugaZmiana i pewnie dlatego zwracają się do mnie szefie – tłumaczy Tarczyński. Hasztagiem #DrugaZmiana zwolennicy PiS opatrują tweety pochwalne dla „dobrej zmiany” w wykonaniu PiS.

#DrugaZmiana to praca na drugi etat, po godzinach, często nocami. Czy ta „druga zmiana” to pana autorska inicjatywa czy zadanie od partii? – pytamy Tarczyńskiego. – Nie, nie dostałem takiego polecenia z góry. Wypełniam moje prywatne zobowiązanie z kampanii wyborczej, że będę aktywny w sieci.

Tarczyński szefuje tym, którzy na Twitterze „pilnują Polski”, „zabezpieczają”, „obsadzają mury”, „pilnują całymi załogami”. Dzielą się dyżurami, podczas których piszą riposty krytykom „dobrej zmiany”. A poseł Tarczyński instruuje: „W razie ataku bez zastanowienia lać na przeciwników rozpaloną smołę argumentacji! Pilnować murów prawdy!”.

Kim jest poseł Tarczyński? Jego sylwetka w POLITYCE od najbliższej środy (28 czerwca w kioskach, a od wtorku wieczorem w Polityce Cyfrowej).

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: