DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Akcje azjatyckie podążają w dół po Wall Street przed publikacją amerykańskiego Fed

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BEIJING (AP) – giełdy w Azji podążyły za Wall Street w środę, gdy inwestorzy oczekiwali wystąpienia prezesa Rezerwy Federalnej w sprawie oznak ewentualnych planów dalszych obniżek stóp procentowych w USA.

PLIK – W tym 19 sierpnia 2019 r. Stephen Naughton, specjalista do spraw zdjęć, odszedł, a handlowiec Michael Milano pracuje na parkiecie nowojorskiej giełdy papierów wartościowych. Zapasy otwierają się nieco niżej na Wall Street we wtorek, 20 sierpnia, ponieważ główne indeksy USA oddają odrobinę ziemi, którą zdobyli w ciągu ostatnich trzech dni. (AP Photo / Richard Drew, plik)

Benchmarki w Tokio, Szanghaju i Australii spadły, podczas gdy Korea Południowa posunęła się do przodu.

Akcje w USA spadły we wtorek po kolejnym spadku rentowności obligacji i mieszanej partii zysków korporacyjnych. Akcje sektora finansowego spowodowały spadki.

Inwestorzy z niecierpliwością czekali na publikację w środę przez Fed notatek ze spotkania w sprawie kształtowania polityki w zeszłym miesiącu oraz przemówienia w piątek przewodniczącego Jerome Powella.

Rynki „weszły w posiadanie” przed wystąpieniem Powella na dorocznym spotkaniu w Jackson Hole w stanie Wyoming, powiedział Jeffrey Halley z Oandy w raporcie.

Inwestorzy oczekują, że Powell zasygnalizuje, że Fed „wkrótce rozpocznie ożywioną falę łagodzenia”, powiedział Halley. Powiedział jednak, że dane z USA „po prostu nie wspierają potrzeby agresywnego cyklu łagodzenia”.

Shanghai Composite Index stracił 0,1% do 2 875,63, a tokijski Nikkei 225 stracił 0,4% do 20 597,21. Hang Seng w Hongkongu spadł o 0,3% do 26 161,92.

Kospi Seulu zyskał 0,2% do 1 965,02, podczas gdy Sydney S & P-ASX 200 spadł o 1% do 6 477,60. Rynki Tajwanu i Indonezji wzrosły, a Nowa Zelandia i Singapur wycofały się.

Na Wall Street wskaźnik odniesienia Standard & Poor’s 500 osiągnął trzydniowy zwycięski skok i spadł o 0,8% do 2900,51. Średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 0,7% do 25 962,44. Kompozyt Nasdaq spadł o 0,7% do 79 94,56.

Rynek w USA był niestabilny w tym miesiącu, ponieważ inwestorzy próbują analizować sprzeczne sygnały dla gospodarki USA i ustalić, czy recesja jest na horyzoncie. Kluczową kwestią jest to, że amerykańsko-chińska wojna celna będzie miała wpływ na globalny wzrost gospodarczy.

W poniedziałek niektórzy producenci chipów podnieśli, że administracja Trumpa opóźniła egzekwowanie ograniczeń eksportowych przy sprzedaży amerykańskiej technologii, chińskiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego Huawei Technologies Ltd. Qualcomm dodał 1,6%.

W ubiegłym tygodniu wiele indeksów giełdowych na całym świecie osiągnęło najniższe punkty w roku przed rajdem. Analitycy twierdzą, że obawy, które doprowadziły do ​​wyprzedaży, mogą w każdej chwili powrócić.

ENERGIA: Benchmark amerykańska ropa naftowa zyskała 18 centów do 56,31 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. Kontrakt zrzucił 1 cent we wtorek i zamknął za 56,13 USD. Ropa Brent, używana do wyceny międzynarodowych olejów, wzrosła o 24 centy do 60,27 USD za baryłkę w Londynie. Umowa wzrosła o 27 centów w porównaniu do poprzedniej sesji do 60,03 USD.

WALUTA: Dolar zyskał do 106,46 jena z wtorkowego 106,22. Euro zmieniło się nieznacznie i wyniosło 1,1099 USD.

 

zrodlo:https://apnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: