DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Afera w Ministerstwie Sprawiedliwości. Emilia S. zabrała głos

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Najpierw wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak podał się do dymisji. Teraz Emilia S. przeprasza. Miała współpracować z politykiem – pisać donosy obyczajowe na sędziów i rozsyłać je po mediach.

Emilia S. reaguje na aferę w resorcie sprawiedliwości

Emilia S. reaguje na aferę w resorcie sprawiedliwości (Facebook.com)

„To, co robiłam, było obiektywnie złe. Nie da się tego usprawiedliwić. Przepraszam tych, których hejtowałam. Żałuję tego. Chciałabym umieć cofnąć czas” – pisze Emilia S. w oświadczeniu, które przytacza „Gazeta Wyborcza”.

Emilia S. jest żoną sędziego, który pracuje w nowej KRS, a kiedyś pracował w Ministerstwie Sprawiedliwości. Teraz jej imię i internetowy nick „MałaEmiE” pojawiają się w doniesieniach medialnych. Kobieta w porozumieniu z wiceministrem sprawiedliwości Łukaszem Piebiakiem miała rozpowszechniać anonimy o sędziach krytykujących rządowe reformy.

W oświadczeniu nazywa się „zwykłą polską dziewczyną, jakich wiele” i tłumaczy, że „nie robiła tego ani dla siebie, ani dla pieniędzy, ani tym bardziej dla jakiegoś miejsca na liście wyborczej”.

 Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości? Minister Dudy odpowiada Tuskowi

„Ten cały hejt robiłam dla Polski”

„To nie jest jakiś spisek. Ani nikt mnie nie kupił. Kocham Polskę, moje serce było i jest po prawej stronie. Tak, ten cały hejt robiłam dla Polski. Ponieważ wierzyłam, że walczę ze złymi ludźmi. Przyjmowałam za prawdę, że Polsce szkodzi kasta, czyli konkretni sędziowie, którzy sprzeciwiają się robieniu porządków w wymiarze sprawiedliwości” – tłumaczy Emilia S.

Dziś, jak przyznaje, czuje się „oszukana, wykorzystana i upodlona”. „Byłam naiwna, wierzyłam, że proszą mnie o pomoc ci lepsi, ci, którym Polska, a nie własna kariera i kieszeń leżą na sercu. Patrioci, prawdziwi Polacy” – wyjaśnia Emilia S. Teraz „na własnej skórze odczuła, jak działa ta maszyna zakłamania, manipulacji, hejtu i gnębienia”.

To ona stoi za aferą w resorcie sprawiedliwości. „To dopiero początek”

Pisze, że się boi, otrzymuje groźby. „Tak naprawdę nie wiem, do czego zdolni są ci ludzie, skoro byli zdolni do tego, co robili i o czym wreszcie możecie przeczytać. Swoje czyny przypłaciłam moim życiem osobistym, zdrowiem oraz moimi finansami. Nie mam nic do stracenia” – podkreśla.

„Gazeta Wyborcza” opublikowała też pięć punktów, które znalazły się pod oświadczeniem Emilii S. Kobieta przyznaje w nich, że miała problemy z alkoholem i przeszła załamanie nerwowe, ale nie jest niepoczytalna. Dementuje informacje o tym, że sprawy o naruszenie jej dóbr osobistych będzie prowadził Roman Giertych, a także to, że ktoś jej obiecywał miejsca na listach wyborczych.

Afera w ministerstwie sprawiedliwości. Kulisy polowania na szefa Iustitii

Co więcej, prostuje doniesienia, według których Stowarzyszenie Św. Michała z ojcem Tadeuszem Rydzykiem, Opus Dei czy Illuminati miały brać udział w jej działaniach. Na koniec zapewnia, że „nie handlowała korespondencją”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: