DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wiosna najbardziej patologiczną partią Lewicy”. Kolejni działacze opuszczają Biedronia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kalina Michocka pomagała Robertowi Biedroniowi w układaniu programu Wiosny (fot. arch. PAP/Jakub Kamiński)

Partia Roberta Biedronia traci kolejnych działaczy. Tym razem przyczyną jest umieszczenie na drugim miejscu listy wyborczej lewicowej koalicji asystenta Biedronia Patryka Janczewskiego. „To jasny jak światło latarni morskiej sygnał, że statek zwinął już wszystkie żagle”, „okazało się wbrew moim nadziejom, że to Wiosna okazała się najbardziej patologiczną partią w tej koalicji” – piszą byli działacze Wiosny.

O odejściu z Wiosny poinformowała na Facebooku Kalina Michocka, dotychczasowa kordynatorka okręgu 36 Kalisz – Leszno, która uczestniczyła w układaniu programu partii. Jak uważa, układając listy, kierownictwo Wiosny pokazało swój stosunek do samych działaczy partii.

Jej zdaniem decyzja o wystawieniu na drugim miejscu na liście wyborczej w okręgu asystenta Biedronia Patryka Janczewskiego „to jasny jak światło latarni morskiej sygnał, że statek zwinął już wszystkie żagle, lokalne struktury to zbędny balast, a kapitan przewidział limit miejsc w szalupie ratunkowej i okręg kaliski się nie załapał”.

Michocka podkreśliła wkład lokalnych struktur w dobry wynik Wiosny w minionych wyborach.

„Ten niezwykły i zaangażowany „po uszy” zespół kilkudziesięciu osób z 13 powiatów zorganizował dwie „Burze Mózgów” (Leszno i Ostrów Wlkp.), współtworzył lutową konwencję w Warszawie i udaną kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego w Wielkopolsce (czworo z nas na liście Wiosny znacząco wzmocniło wynik Sylwii Spurek)” – napisała polityk.

PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: