DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Putin twierdzi, że rosyjska eksplozja nuklearna nie stanowi zagrożenia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PARIS (AP) – Prezydent Rosji Władimir Putin mówi, że nie ma zagrożenia śmiercionośną eksplozją na skrytym obszarze testowania broni morskiej, który wzbudził międzynarodowe zaniepokojenie wyciekami promieniowania.

Prezydent Rosji Władimir Putin gestykuluje w forcie Bregancon w Bormes-les-Mimosas, w południowej Francji, w poniedziałek 19 sierpnia 2019 r. Prezydent Francji Emmanuel Macron i prezydent Rosji Władimir Putin spotykają się, aby omówić najważniejsze kryzysy na świecie, w tym Ukrainę, Iran i Syrii i spróbuj poprawić stosunki Moskwy z Unią Europejską. (Gerard Julien, Pool via AP)

Putin powiedział w poniedziałek we Francji, że eksperci wysłani na stronę Morza Białego „kontrolują sytuację” i nie zgłoszono żadnych „poważnych zmian”.

Powiedział jednak również, że „podejmowane są środki w celu zapewnienia, aby nie było nic nieoczekiwanego” po incydencie z 8 sierpnia w regionie Archangielska. Nie omawiał tych środków ani tego, co eksperci mierzą lub znajdują.

Powiedział, że osoby pomagające poradzić sobie z wypadkiem otrzymają medale państwowe.

Władze rosyjskie podały sprzeczne informacje o tym, co się stało. Kilka osób zostało zabitych i rannych, choć dokładna liczba ofiar jest niejasna. Poziomy promieniowania na krótko wzrosły.

 

zrodlo:https://apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: