DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

POLSKOJĘZYCZNA KANADYJSKA GAZETA PUBLIKUJĄCA ZAWARTOŚĆ ANTYSEMITYCZNĄ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Badanie przeprowadzone przez B’nai Brith Canada wykazało, że jest to normalne zjawisko.

Polish-language Canadian newspaper publishing antisemitic content

Pomnik w Jedwabnem w Polsce. Serwis informacyjny Goniec twierdzi, że najnowszy film o masakrze w 1941 r. Jest fałszywą propagandą „przedsięwzięcia Holokaustu”. (źródło zdjęcia: Wikimedia Commons)

B’nai Brith Canada odkryła, że ​​kanadyjska polskojęzyczna gazeta Goniec wielokrotnie wyrzucała antysemickie treści w niektórych swoich artykułach.

W swoim dochodzeniu B’nai Brith Canada stwierdził, że „stwierdził, że„ treść niedawno opublikowana w Goncu, w mediach w Mississauga [w Ontario] prowadzonym przez Andrzeja Kumora, oskarża Żydów i syjonistów o „terroryzm we krwi” i zachęca czytelników „przeciwstawić się Żydom” w odpowiedzi na sfabrykowane próby zniszczenia Polski ”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów
Z cenzurowanym ostrzeżeniem „pomarańczowej czaszki” Anti-Trumpa – mówi Art Spiegelman
Mroczna, pełna w Europie specjalność: Etykietowanie Żydów – nowa reklama

Polecane przez
Organizacja powiedziała również, że stwierdziła, że ​​rynek ma talent do ciągłego ostrzegania swoich czytelników „przed żydowską kontrolą nad polskim rządem przez„ marionetkowych polityków ”w Stanach Zjednoczonych, którzy opowiadają się za„ przepisywaniem historii ”w interesie rządu Izraela.
„Autorzy witryny stwierdzili również, że Żydzi„ grają w swoją starą grę ”, próbując ingerować w różne rządy, a działania organizacji żydowskich nazywają„ rasistowskimi ”i„ satanistycznymi ”- zauważył B’nai Brith Canada.

Artykuł odnoszący się w ten sposób do grup żydowskich twierdził również, że Żydzi fałszują fakty, podając przykład, że „Żydzi obwiniają Polaków i cały świat, że zginęli [w Holokauście] z powodu„ obojętności świata ”” i Żydzi twierdzą, że tylko zginęli w Auschwitz.

„Przyjęcie stanowiska Żydów, że tylko oni zginęli w Oświęcimiu [polska nazwa Auschwitz] doprowadziłoby do zmiany charakteru obozu Auschwitz” – powiedział w artykule autor, który dotyczy debaty na temat tego, czy usunąć Krzyż Papieski z Auschwitz na przełomie lat 80. i 90.

Pisarz stwierdza, że ​​Episkopat Polski uległ i spełnił „rasistowskie satanistyczne żądania organizacji żydowskich z Europy Zachodniej”.

„Jesteśmy przerażeni rażącą nienawiścią do Żydów, której źródłem jest ta publikacja” – powiedział Michael Mostyn, dyrektor generalny B’nai Brith Canada. „Podczas gdy w nowoczesnych relacjach polsko-żydowskich jest miejsce na spory dotyczące polityki, antysemickie treści, które widzimy, są naprawdę nie do zniesienia”.

W artykule z początku tego miesiąca serwis informacyjny zamieścił zdjęcie religijnych Żydów wraz z innym zdjęciem Kapitolu w Waszyngtonie.

Później artykuł sugeruje, że Kongres USA jest kontrolowany przez złowrogie siły żydowskie, poinformowała B’nai Brith Canada.

W artykule zarzucono również, że „siła żydowskiego lobby politycznego w Stanach Zjednoczonych polega na finansowaniu polityki i sprzedaży głosów”.

W innym opublikowanym artykule stwierdzono, że Żydzi szpiegują tych, którzy używają Whatsapp. Nagłówek brzmi: „Korzystasz z Whatsapp – Żydzi szpiegują cię”.

W artykule wspomniano o obawach związanych z instalowaniem oprogramowania szpiegującego na telefonach komórkowych użytkowników Whatsapp bez ich wiedzy oraz o tym, że oprogramowanie szpiegujące zostało opracowane przez izraelską firmę „zajmującą się cyber szpiegostwem”.

B’nai Brith Canada podkreśliła również, że Goniec zaatakował film, który dokumentował przerażającą żydowską masakrę w polskim mieście Jedwabne podczas Holokaustu.

Opisał to „jako fałszywą propagandę„ przedsięwzięcia holokaustu ”w spisku mającym na celu zapłatę mienia żydowskiego, które zostało utracone lub skradzione podczas II wojny światowej.”

W lipcu 1941 r. W Jedwabnem zamordowano 340 Żydów, w tym kobiety i dzieci, z czego co najmniej 300 zamknięto w stodole, którą następnie podpalono.

W pogrom zamieszani byli zarówno Niemcy, jak i około 40 mieszkańców miasta.

B’nai Brith Canada powiedział, że złożył skargę do lokalnej policji w tej sprawie.

 

zrodlo:https://www.jpost.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: