DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nigel Farage i partia Brexit brutalnie negocjują Borisa Johnsona z UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Partia Brexitu Nigela Farage’a przysięgła walczyć „ząb i gwóźdź” przeciwko każdej umowie, którą Boris Johnson negocjuje z UE, która w dużej mierze zachowuje umowę o wystąpieniu.

W poniedziałek  premier napisał do Donalda Tuska , przewodniczącego Rady Europejskiej, powtarzając swoje żądanie, aby związek zniszczył blokadę północnoirlandzką jako prekursor każdej umowy.

Zamiast tego zaproponował, aby rząd Wielkiej Brytanii zdecydowanie zobowiązał się do rozwiązania problemów związanych z przyszłymi stosunkami między Irlandią Północną a Republiką Irlandii.

„Ten rząd nie wprowadzi infrastruktury, kontroli ani kontroli na granicy między Irlandią Północną a Irlandią” – napisał Johnson. „Z przyjemnością przyjmiemy prawnie wiążące zobowiązanie do osiągnięcia tego celu i mamy nadzieję, że UE zrobi to samo”.

Wyżsi urzędnicy partii Brexit zareagowali z furią na list, który wydawał się sugerować, że reszta umowy – wynegocjowana przez Theresę May, poprzedniczkę Johnsona – była do zaakceptowania.

Farage napisał na Twitterze w poniedziałek wieczorem, że „nawet bez zabezpieczenia, jest to nadal najgorsza„ oferta ”w historii”.

WIĘCEJ O YAHOO

„Dismay”, gdy Iran podtrzymuje szpiegostwo wobec pracownika British Council

Jeremy Corbyn domaga się natychmiastowej publikacji rządowej dossier

Brak porozumienia Brexit może zmusić supermarkety do racjonowania żywności, ponieważ półki „szybko” się opróżniają

Lance Forman, poseł do PE, zgodził się, mówiąc: „Usunięcie blokady nie jest wystarczające. [Umowa o wystąpieniu] jest okropną umową sporządzoną przez Remainers. Utkniemy z tym na zawsze. Niezbyt spuścizna. Wszystko, czego potrzebujemy, to umowa o wolnym handlu. To działa dla obu stron. Win-win. ”

Przewodniczący partii Richard Tice był równie szczery, tweetując: „Wyjaśnijmy: WA nawet bez zabezpieczenia przeciwnego jest wciąż najgorszą opcją w historii, nie jest Brexitem, a Partia Brexitu będzie walczyć z zębami.

Richard Tice

@TiceRichard

Let’s be clear: the WA even without the backstop is still the worst deal in history, is not Brexit and the Brexit Party will fight it tooth and nail. This letter confirms our fears that Boris and the Tories cannot be trusted to deliver a proper Brexit. https://twitter.com/tnewtondunn/status/1163528355293073413 

Tom Newton Dunn

@tnewtondunn

Breaking: Boris Johnson begins his Breixt renegotiation with a letter to Donald Tusk. In short, the backstop must go, completely.

View image on Twitter
View image on Twitter
View image on Twitter
View image on Twitter
1,698 people are talking about this

„Ten list potwierdza nasze obawy, że Borisowi i torysom nie można ufać, że zapewnią właściwy Brexit”.

Partia wydała także nową cyfrową kampanię reklamową, która zawierała adnotację „Post-it” o znaczeniu „umowy o wycofaniu Tory”. „Zabezpieczenie rezerwowe Irlandii Północnej” zostało przekreślone, ale pozostało osiem innych pozycji, w tym „Płacimy w UE 38 mld funtów”, „Brytyjskie rybołówstwo podlegające kwotom” i „UE ustala brytyjskie stawki podatkowe”.

Reklama strony Brexit rzucająca wyzwanie Torysom w związku z umową o wystąpieniu

Zobacz zdjęcia

Reklama strony Brexit rzucająca wyzwanie Torysom w związku z umową o wystąpieniu

„Potrzebujemy czystego Brexitu do 31 października”, głosi reklama.

Wydaje się, że ten rząd oznacza pierwsze wysiłki partii, by w Brexicie postawić czystą, niebieską wodę między sobą a Torysami, utrzymując stanowisko „Żadna umowa nie jest najlepszą ofertą”.

Ponieważ stało się jasne, że Boris Johnson będzie kolejnym premierem, partia Brexit spadła z pierwszego miejsca w sondażach i ocenach na poziomie 26% wkrótce po wyborach europejskich na czwarte i 14%, ponieważ Johnson pozbawił zwolnienia wyborcy z nich.

zrodlo:https://uk.news.yahoo.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: