DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MEDIA OKREŚLA, ŻE ROSNĄCY ANTYSEMITYZM PRZYCHODZI OD ISLAMISTÓW I LEWYCH EKSTREMISTÓW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Komentarze. Kiedy Aftonbladet donosi o tym, jak bezbronni są Żydzi w Szwecji, unika się uważnego określania, które nurty ideowe stanowią największe zagrożenie: islamizm i lewicowy ekstremizm.

Kiedy Aftonbladet informuje dziś o nowym pomiarze Inizio dotyczącym nienawiści do Żydów w Szwecji, pojawiają się trzy wydarzenia:

„Kilku zamaskowanych młodych ludzi rzuca bomby ogniowe w synagodze w Göteborgu. To tylko kilka przykładów antysemickich wydarzeń w Szwecji w ostatnich latach. ”

Pamiętaj, że jedynymi określonymi sprawcami są naziści w Umeå. Ale w tekście, do którego nawiązuje ten artykuł, mówi się, że ideologicznie motywowana zbrodnia w Umeå „historycznie została popełniona przede wszystkim przez osoby skrajnie lewicowe”. Nie ma bezpośredniego związku z zamknięciem Umeå i nazistów.

A atak na synagogę w Göteborgu został przeprowadzony przez dwunastu zamaskowanych mężczyzn na początku grudnia 2017 r. Trzej skazani pochodzą z Syrii i terytoriów palestyńskich.

Demonstracja w Malmö, która miała się odbyć, odbyła się w Möllevångstorget na morzu flag palestyńskich i gdzie została zeskanowana „Zastrzelimy Żydów”, donosiło szwedzkie radio. Jeszcze w maju tego roku Socjaldemokratyczna Liga Młodzieży, SSU, w Malmö skanowała „miażdżący syjonizm”.

Wzór europejski
Te przykłady sprawców poważnego nękania Żydów są zgodne z ogólnym wzorcem w Europie. Agencja Praw Człowieka UE przeprowadziła największe tego typu badanie. Uczestniczyło w nim ponad 16 000 Żydów w 12 krajach UE.

Kiedy został opublikowany w grudniu, Contemporary podsumował:

„Dziewięciu na dziesięciu europejskich Żydów uważa, że ​​antysemityzm wzrósł w ciągu ostatnich pięciu lat. Szwecja wyróżnia się spośród krajów, w których większość doświadcza wzmożonego antysemityzmu. W Szwecji siedmiu na dziesięciu sprawców stojących za prześladowaniem to muzułmańscy ekstremiści lub lewicowi ekstremiści. ”

Mylące doniesienia medialne
Wprowadza się w błąd, gdy media wymieniają grupę ekstremistów, ale pomija dwie skrajne grupy, które są najczęstszymi sprawcami aktów antysemickich: islamiści i lewicowi ekstremiści.

 

zrodlo:https://samtiden.nu/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: