DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dramatyczne słowa rabina, który mówi o antysemityzmie w Niemczech. Dlaczego świat milczy?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
fot: YouTube

Od dawna piszemy o fali antysemityzmu, jaka zalewa dzisiejsze Niemcy i zastanawiamy się, dlaczego świat pomny tragicznych historycznych doświadczeń milczy.

Przecież to dzieje się znowu tam, a potwierdzają to nawet badania instytucji Unii Europejskiej.

Dlaczego zamiast dmuchać na zimne antysemitów tropi się w Polsce, kraju, który według tych samych badań jest jednym z najbardziej przyjaznych dla Żydów krajem europejskim?

Czyżby chodzący na niemieckim pasku politycy i historycy chcieli odwrócić uwagę od tego, co dzieje się w Niemczech?

Oto słowa rabina, Yehudy Teichtala, który ostatnio padł ofiara antysemickiej napaści na oczach własnego dziecka: Niestety musimy stwierdzić, że agresja przeciwko Żydom, zarówno na podwórkach szkolnych, jak i na ulicach Berlina zaczęła żyć własnym życiem. Nadal jednak jestem przekonany: większość ludzi w Berlinie nie chce zaakceptować agresji wobec żydów, jako części ich codzienności.

Dlaczego Komisja Europejska milczy mając do dyspozycji alarmujące dane o tym, że z roku na rok ilość incydentów antysemickich w Niemczech lawinowo rośnie i w tym przerażającym rankingu od dawna dzierżą oni palmę pierwszeństwa?

g.warszawska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: