DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Boris Johnson ponownie domaga się ponownego otwarcia negocjacji UE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

LONDYN (AP) – brytyjski premier Boris Johnson zażądał ponownego otwarcia przez Unię Europejską negocjacji w sprawie Brexitu, odrzucając „antydemokratyczne” przepisy dotyczące granicy z Irlandią, które, jak twierdzi, mogłyby zagrozić procesowi pokojowemu w Irlandii Północnej.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson przemawia podczas spotkania z pacjentami i personelem w Royal Cornwall Hospital w Truro w Anglii, w poniedziałek 19 sierpnia 2019 r. Johnson jest pod rosnącą presją w poniedziałek, aby odwołać Parlament po ujawnieniu dokumentów rządowych ostrzeganych przed powszechnymi problemami, jeśli Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską bez umowy o wystąpieniu z Brexitu. (Peter Nicholls / Pool via AP)

Johnson, który składał podobne oświadczenia w przeszłości, formalnie przekazał swoje żądania UE późnym poniedziałkiem w liście do Donalda Tuska, przewodniczącego Rady Europejskiej.

Johnson wzywa do położenia kresu tak zwanemu mechanizmowi ochronnemu, który utrzymywałby Anglię blisko z europejską unią celną, gdyby obie strony nie mogły uzgodnić innych sposobów zapobiegania przywróceniu kontroli granicznych osób i towarów przemieszczanych między Irlandią Północną i Republika Irlandii.

Premier Irlandii Leo Varadkar, po godzinnej rozmowie z Johnsonem w poniedziałek, powiedział, że umowa w sprawie Brexitu nie będzie renegocjowana.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: