DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Żona Netanjahu urządziła awanturę w drodze do Kijowa i rzuciła na ziemię ukraiński chleb – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Premier Izraela Binjamin Netanjahu z żoną Sarą

Sara Netanjahu, towarzysząca swojemu małżonkowi podczas wizyty na Ukrainie, zdenerwowała się z powodu „niewłaściwego powitania” przez pilota samolotu na izraelskim lotnisku.

nienajlepszym nastroju małżonki premiera Izraela pisze gazta „Vesty Israel”.

Według doniesień gazety Sara Netanjahu zdenerwowała się, ponieważ pilot samolotu, którym wraz z małżonkiem miała lecieć do Kijowa, nie przywitał jej na pokładzie samolotu „w należyty sposób”. Zdenerwowana Sara Netanjahu udała się w kierunku kabiny pilotów, ale nie została do niej wpuszczona, co miało ją jeszcze bardziej rozzłościć. W rezultatcie pilot jeszcze raz „powitał żonę premiera na pokładzie”.

Jak twierdzi gazeta,pilot samolotu przywitał żonę premiera już na samym początku, ale ta mogła tego nie uslyszeć i to wywołało jej niezadowolenie. W kolejnym powitaniu pilot „z większą uwagą” odniósł się do Sary Netanjahu.

Po przylocie do Kijowa na premiera Izraela i jego małzonkę czekało tradycyjne ukraińskie powitanie chlebem i solą. Premier Netanjahu, znający tradycję tego typu powitań, ułamał kawałek chleba, pomaczał w soli, po czym odgryzł kawałek i podał chleb żonie. Sara Netanjahu najwyraźniej jednak nie była zbyt zorientowana w tradycji tego rodziaju powiatania, ponieważ jak twierdzi gazeta, rzuciła podany przez męża kawałek chleba na ziemię.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: