NA ŻYWO DZIŚ !! 21.00 WYDARZENIA OSTATNICH DNI W RZECZPOSPOLITEJ KACZYSTOWSKIEJ - CZYLI WITAMY W DUPIE ŚWIATA - KOMENTUJE A.JABŁONOWSKI & JACK CALEIB21 września 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Zbrodniarze wojenni Stanisic, Zupljanin przeniesieni do więzienia w Polsce: Trzy miesiące w izolacji…….

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Przestępcy wojenni Mico StanisicStojan ZupljaninZostali przeniesieni z jednostki zatrzymującej w Scheveningen do więzienia w Polsce, aby odbyć 22-letni wyrok więzienia wydany przez trybunał w Hadze.

Rodzina Zupljanin potwierdziła mediom, że zostali zatrzymani w więzieniu pod Krakowem i że będą trzymani w izolacji przez następne trzy miesiące, aby dostosować się do warunków w więzieniu i w tym okresie nikt nie będzie mógł ich odwiedzić.

Zgodnie z zasadami więzienia po trzech miesiącach izolacji będą dozwolone trzy godziny w miesiącu 

W 2013 r. Stanisic i Zupljanin zostali skazani na 22 lata więzienia za zbrodnie wojenne, aw 2016 r. Izba Odwoławcza utrzymała w mocy wyrok pierwszej instancji trybunału w Hadze. 

Mianowicie Izba Odwoławcza Trybunału w Hadze odrzuciła apelację Obrony i Prokuratury i utrzymała w mocy wyrok, skazując Mico Stanisica i Stojana Zupljanina na 22 lata więzienia za przestępstwa popełnione w 1992 r. W Bośni i Hercegowinie.

Przewodniczący Izby Odwoławczej Carmel Agius powiedział w tym czasie, że obrona i prokuratorzy nie wykazali, że Panel Orzekający popełnił istotny błąd.

W wyroku pierwszej instancji wydanym pod koniec marca 2013 r. Trybunał uznał Stanisica i Zupljanina winnych prześladowań, morderstw i tortur, a Zupljanin został również skazany za eksterminację. 

Stanisic był ministrem spraw wewnętrznych RS podczas agresji na BiH, a Zupljanin był szefem regionalnego centrum policji Banja Luka.

zrodlo:https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/

One thought on “Zbrodniarze wojenni Stanisic, Zupljanin przeniesieni do więzienia w Polsce: Trzy miesiące w izolacji…….

  1. Zapraszam wszystkich Państwa do obejrzenia wywiadu, jakiego udzieliłem, do programu ZA SIÓDMĄ GÓRĄ odnośnie sytuacji w Erytrei, najbardziej tajemniczego państwa świata:

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: