DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WOJEWODA PIS DEKLARUJE, ŻE ŚRODOWISKO LGBT WYRASTA Z TEGO SAMEGO KORZENIA CO KOMUNIZM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasldepdledddddd.jpg

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek (PiS) wypowiedział się w programie Studio Polska (TVP) na temat środowiska mniejszości seksualnych.

– Ideologia LGBT wyrasta z tego samego korzenia co komunizm, jest dokładnie takim samym totalitaryzmem. Posługuje się tylko innymimetodami – totalnym fałszem mającym zniekształcić pojęcia. Musimy to zrozumieć, bo inaczej przegramy, tak jak Zachód – mówił wojewoda lubelski na antenie telewizji publicznej.

– Najpierw można pokolorować Matkę Boską w tęczę, później Matkę Boską Zielną można wpisać w marihuanę, teraz można uciąć głowę kukle arcybiskupa. Co będzie dalej? Czy to były zasady LGBT? Co wy chcecie osiągnąć? – wtórowała wojewodzie warszawska radna PiS Olga Semeniuk. 

TOP TVP INFO@TOPTVPINFO

| @wojewodaCzarnek: Ideologia LGBT wyrasta z tego samego korzenia co komunizm, jest dokładnie takim samym totalitaryzmem. Posługuje się tylko innymi metodami – totalnym fałszem mającym zniekształcić pojęcia. Musimy to zrozumieć bo inaczej przegramy, tak jak Zachód.

Osadzony film

– XXI w., Europa, ludzkość stoi w obliczu kryzysu klimatycznego, widma załamania ekonomicznego, rosnących nierówności i setek innych problemów, a dorosłe śnieżynki w Polsce wzniecają histerię, bo inni ludzie chcą kochać nie tak, jak tego chcą katoliccy zamordyści. To jest obłęd! – komentuje aktywista społeczny Jakub Licht.

– Z czego wyrasta idiotyzm? – pyta minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego Waldemar Kuczyński. 

 Wow! Kandydat na kretyna roku! – ocenia wypowiedź Czarnka KarolMisiuda z Nowoczesnej.

Jan Liniewiecki (tłumacz j. niemieckiego): „Zgniły Zachód– skąd my to znamy… PiS i jego lokalne kacyki w stylu Czarnka to modelowa organizacja PZPR.

Jarosław Słoma (radny województwa warmińsko-mazurskiego): Pisowskaszczujnia to adekwatne określenie waszej służalczej postawy. Gorliwie na nią zapracowaliście.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: