DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rothschild zrzucił ogromne kwoty amerykańskich aktywów, wysyłając złowieszczy sygnał

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Rothschild zrzucił ogromne ilości amerykańskich aktywów, wysyłając złowieszczy sygnał przez Jaya Syrmopoulosa  do projektu Wolna Myśl

Nota TDC – pierwotnie opublikowana w 2017 r., Jednak, jak widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy z pogorszeniem naszej gospodarki, wydawało się, że to dobry moment na ponowne odwiedziny.

Znalezione obrazy dla zapytania zloto i pieniadze zdjecia

W tym, co jest pewnym sygnałem dla oligarchów na całym świecie, Lord Jacob Rothschild, założyciel i prezes RIT Capital Partners, znacznie zminimalizował swoją ekspozycję na to, co uważa za ryzykowny i niestabilny rynek kapitałowy w USA. W  półrocznym raporcie finansowym RIT Capital Partners Rothschild wyjaśnił agresywne działania firmy w celu znacznego ograniczenia ekspozycji na amerykańskie aktywa.

„Nie uważamy, aby był to odpowiedni czas na zwiększenie ryzyka. Ceny akcji w wielu przypadkach wzrosły do bezprecedensowych poziomów w czasach, gdy wzrost gospodarczy nie jest w żaden sposób zapewniony ”, powiedział Rothschild w swoim półrocznym raporcie.

Ponadto Rothschild stwierdził, że wierzy, że programy łagodzenia ilościowego stosowane przez banki centralne, takie jak Bank Rezerw Federalnych w Stanach Zjednoczonych,  zakończą się ”.

Rothschild był cytowany w raporcie jako „Okres akomodacji pieniężnej może się już kończyć”.

Sygnalizując potencjalną katastrofę na rynkach finansowych w Stanach Zjednoczonych, Rothschild zmniejszył inwestycje RIT Capital Partners w dolara amerykańskiego o prawie pięćdziesiąt procent. 31 grudnia 2016 r. RIT Capital Partners odnotował 62-procentową inwestycję w aktywa netto w dolarach amerykańskich. W najnowszym raporcie opublikowanym przez RIT Capital Partners w dniu 30 czerwca 2017 r. Firma ma 37% inwestycji w aktywa netto w dolarach amerykańskich.

W tym samym okresie Rothschild zwiększył inwestycje RIT w funty szterlingi i euro.

W ubiegłym roku zarządca obligacji, który kiedyś był największym funduszem obligacji na świecie, miał straszną prognozę, jak to wszystko się skończy. A przez „to wszystko” rozumie on wspieranie rynków finansowych przez banki centralne.

Janus Henderson U.S.@JHIAdvisorsUS

Gross: Global yields lowest in 500 years of recorded history. $10 trillion of neg. rate bonds. This is a supernova that will explode one day

829 people are talking about this

Kiedy giełda w USA osiąga najwyższe notowania, ale Lord Rothschild wycofuje RIT z tych samych rynków, manipulacja wycenami rynkowymi przez bank centralny staje się widoczna.

Ponadto warto zauważyć, że portfel inwestycyjny RIT Rothschilda zwrócił około 2000% od czasu jego powstania – więc oczywiście rozumie, jak pozycjonować swoje aktywa, aby uzyskać duży zwrot z inwestycji, dlatego te ostatnie ruchy powinny być czerwoną flagą dla każdego Amerykanina.

Rothschild, wyjaśniając swoje ostatnie ruchy inwestycyjne, stwierdził:

„Jesteśmy szczególnie zainteresowani inwestycjami, które skorzystają na wpływie nowych technologii i rynków Dalekiego Wschodu pod wpływem rosnącego popytu ze strony azjatyckich konsumentów”.

W raporcie zauważono również, że RIT zainwestował w Social Capital, firmę inwestycyjną z siedzibą w Dolinie Krzemowej oraz że Francesco Goedhuis, dyrektor generalny J. Rothschild Capital Management, będzie zasiadał w radzie doradczej spółki. Kapitał Społeczny zapewnia fundusze zalążkowe dla firm z sektora edukacji, finansów i opieki zdrowotnej.

Rothschild wspomniał także o nadejściu czwartej rewolucji przemysłowej w raporcie RIT Capital Partners, zauważając: „W miarę rozwoju„ czwartej rewolucji przemysłowej ”staje się coraz ważniejsze, aby Twoja firma mogła oceniać możliwości inwestycyjne w zakresie zmian napędzanych innowacjami, które są wpływające na prawie każdy sektor biznesu. ”

Czwarta rewolucja przemysłowa będzie napędzana nowymi technologiami, które integrują świat cyfrowy, biologiczny i fizyczny. Rothschild wskazał w raporcie, że czwarta rewolucja przemysłowa była motorem jego inwestycji w kapitał społeczny.

Najnowszy raport jest po prostu kontynuacją narracji, która była wyraźnie widoczna w ostatnim półrocznym raporcie RIT Rothschilda,  gdy stwierdził:

W analizowanych sześciu miesiącach bankierzy centralni kontynuowali z pewnością największy eksperyment w dziedzinie polityki pieniężnej w historii świata. Jesteśmy zatem na nieznanych wodach i nie można przewidzieć niezamierzonych konsekwencji bardzo niskich stóp procentowych, przy około 30% globalnego długu publicznego przy ujemnych stopach zwrotu, w połączeniu z rozluźnieniem ilościowym na ogromną skalę.

Do tej pory, przynajmniej w kategoriach giełdowych, polityka odniosła sukces, gdy rynki osiągnęły swoje maksima, podczas gdy zmienność pozostawała niska. Niemal wszystkie klasy inwestycji zostały wzmocnione przez rosnącą falę monetarną. Tymczasem wzrost pozostaje anemiczny, ze słabym popytem i deflacją w wielu częściach rozwiniętego świata.

Wiele zagrożeń, które podkreśliłem w moim oświadczeniu z 2015 r., Pozostaje; w rzeczywistości sytuacja geopolityczna uległa pogorszeniu, a Wielka Brytania zagłosowała za opuszczeniem Unii Europejskiej, wybory prezydenckie w USA w listopadzie prawdopodobnie będą wyjątkowo napięte, podczas gdy sytuacja w Chinach pozostaje niejasna, a spowolnienie wzrostu gospodarczego z pewnością prowadzić do problemów. Konflikt na Bliskim Wschodzie trwa i prawdopodobnie nie zostanie rozwiązany przez wiele lat. Już odczuwamy tego konsekwencje we Francji, Niemczech i USA w atakach terrorystycznych.

Przy globalnej rentowności na najniższym w historii zapisie i 10 bilionach dolarów ujemnych. jeśli chodzi o obligacje, istnieje prawdopodobnie tylko jeden sposób, by to się skończyło – masowym globalnym załamaniem finansowym, którego podobna sytuacja sprawiłaby, że Wielki Kryzys wyglądałby jak „stare dobre czasy”. Nie popełnij błędu, że kiedy Lord Rothschild zacznie przenosić swoje aktywa poza USA jest to z pewnością znak złowieszczych rzeczy na horyzoncie.

 

zrodlo:https://thedailycoin.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Rothschild zrzucił ogromne kwoty amerykańskich aktywów, wysyłając złowieszczy sygnał

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: