PiS, Solidarną Polskę i Polskę Razem najbardziej łączy żądza kasy. Podważają demokratyczne fundamenty funkcjonowania państwa. Pokazały to liczne afery PiS i ataki na prodemokratyczną opozycję, związane z niechęcią do jakiejkolwiek kontroli. „Nie przeszkadzajcie” zdaje się mówić Kaczyński i napycha nienasycone gardła działaczy kolejnymi milionami.

Tegoroczna kampania wyborcza będzie bardzo brutalna. PiS użyje wszystkich środków, by wygrać, bo normalnymi metodami by tego nie zrobił. Z kampanii  wyborczej tego ugrupowania do tej pory wynika, że nie ma już żadnych nowych pomysłów na lepszą Polskę. Jest za to ponad 200 afer, skazany sądownie za kłamstwa premier i tępa, nachalna propaganda.

Są też problemy zwykłych ludzi, które nie interesują już ludzi władzy. Oni wolą latać luksusowymi rządowymi odrzutowcami niż jeździć po drogach jak my wszyscy. Oni chcą milionów, podczas gdy zwykli obywatele zarabiają tysiące i płacą ogromne podatki. Oni mają luksusowe domy nad morzem a przeciętny mieszkaniec tego kraju ma jedno zwykle za małe mieszkanie, za które przepłaca.

Luksusowa kasta panów odrealniła się do tego stopnia, że nie wie co to kłamstwo a co prawda. Żyją w bańce ułudy, nie martwiąc się na razie, że zdrożeje prąd, bezkarni, chronieni przez ręcznie sterowany aparat niesprawiedliwości. Trzeba to zmienić w najbliższych wyborach. Nikt nie może pozostać obojętny! Trzeba iść do wyborów.

źródło: Twitter