DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MORAWIECKI W FABRYCE OPLA. „JESTEŚMY W AWANGARDZIE ROZWOJU TECHNOLOGICZNEGO CAŁEGO ŚWIATA”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

ECUoxyGXUAAtPKo.jpg

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził dzisiaj w Gliwicach fabrykę samochodową firmy Opel.

– Ok. 90 proc. produkcji zakładu Opel Manufacturing Poland w Gliwicach jest przeznaczana na eksport. W 2018 roku produkcja wyniosła 106 457sztuk – informuje Kancelaria Premiera.

– Podjęto decyzję, z której cieszymy się jako Polska, podjęta została decyzja o budowie kolejnej fabryki Opla i Peugeota. Jakość pracy polskich pracowników jest tak wysoka, że ten wielki francuski koncern podjął decyzję nie tylko o kontynuacji produkcji samochodów, ale i rozpoczęciu produkcji samochodów dostawczych. Opla: Decyzja o budowie kolejnej fabryki jest bardzo dobra dla tego regionu. Chcemy, żeby tutaj ludzie znajdowali pracę. Przemysł samochodowy to ponad 15 proc. polskiego eksportu. To bardzo ważna część całej gospodarki. Jesteśmy w awangardzie rozwoju technologicznego całego świata. Jesteśmy przekonani, że przyciąganie inwestorów jest najlepszym kierunkiem dla wzbogacania się całego społeczeństwa, tworzą się dobrze zarabiające miejsca pracy. Polscy pracownicy będą zarabiać w przyszłości więcej, bo będą coraz lepiej wykształceni. Gratuluję i dziękuję pracownikom tej firmy. Cieszę się, że przed nami kolejne, co najmniej 20 lat. Polscy pracownicy pokazują co to sumienność, wysoka jakość pracy. Jestem przekonany, że ta fabryka to najlepszy krok w kierunku uprzemysłowienia Polski i tworzenia takich miejsc pracy, jakich ludzie oczekują – mówiłMorawiecki w Gliwicach.

ECUrvt8W4AAe-qK.jpg

– Przepraszam bardzo, ale czy ktoś panu powiedział, że Opel zrezygnował w Gliwicach z produkcji modelu Astra? Wypadałoby się zorientować w regionie, skoro chwilowo zostało się Ślązakiem – zareagowała jedna z internautek.

Rzeczpospolita Ekonomia@RPEkonomia

Koniec produkcji Opla Astry w Gliwicach https://moto.rp.pl/biznes/28321-koniec-produkcji-opla-astry-w-gliwicach 

Koniec produkcji Opla Astry w Gliwicach – moto.rp.pl

Koniec produkcji Opla Astry w Gliwicach. Nowa generacja budowana będzie ponownie w niemieckim Rüsselsheim. Od 2021 roku Opel przenosi produkcję …

moto.rp.pl

 Niestety Premier Morawiecki mówi tylko to, co podsuną? – komentuje były wicepremier Janusz Piechociński.

Artur Popławski (inżynier systemowy): Dobrze zarabiające miejsca pracy – o co chodzi? Morawiecki jest gadułą i do tego gadułą bezmyślną. To jest taka forma grafomanii. Drugi grafoman zakochany w swoim dętym pustosłowiu to Duda. Dziwię się tym, którzy słuchają ich komunałów czy zgoła czystych idiotyzmów.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: