DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„KACZYŃSKI POBUDZA TO, CO W LUDZIACH NAJGORSZE”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

aaaaaaaaaaaaaaaaaksoekdodddd.jpg

Publicysta Przemysław Szubartowicz odniósł się do słów prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego w Stalowej Woli.

– Są tacy, którzy chcą odebrać nam naszą wolność i prawa, atakują nasze świętości, podważają to, co jest normalnością. Trzeba odeprzeć ten atak. Księże arcybiskupie Marku Jędraszewski, jesteśmy ci serdecznie wdzięczni i ja jestem wdzięczny z całego serca. W centrum wszystkiego musi być normalna rodzina, o której mówi art. 18 Konstytucji i której broni właśnie ks. Jędraszewski – mówił Kaczyński w Stalowej Woli.

Szymon Komorowski (Opozycja Obywatelska): Chory z zawiści i kompleksów człowiek, sortujący ludzi, jest wdzięczny drugiemu, który używa języka wykluczenia i nienawiści.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych: Poseł Jarosław Kaczyński w Stalowej Woli na festynie, publicznie pochwalał popełnienie czynu zabronionego (art 255 kk) przez jednego z księży kościoła katolickiego o nazwisku Marek Jędraszewski. Ośrodek złoży w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez posła.

ECQH2lqXUAAVY0a_1.jpg

Prof. Tadeusz Gadacz (filozof): Polityka PiS w minionej kadencji oparta jest na jednym wielkim ciągu KŁAMSTW. Kłamali, że nie był żadnych premii dla członków rządu, kłamali, że wszyscy oddali je do Caritasu, kłamali, że posiedzenie Sejmu w sali kolumnowej było legalne, kłamali, że dojdą do prawdy w sprawie Smoleńska, kłamali, że mają poparcie dla sędziów w KRS, kłamali, że nie naruszyli zasad praworządności w Polsce, kłamali, że dla wszystkich uczniów po reformie szkolnictwa wystarczy miejsc w szkołach średnich, kłamali, że nie było łapówki 50 000 zł dla księdza Sawicza, kłamali, że nie było afery podkarpackiej, kłamali, że marszałek nie latał z rodziną, Cokolwiek będzie dalej, jakkolwiek zakończą się następne wybory, skutkiem polityki PiSu będzie Polska pęknięta i podzielona, a nawet rozdarta. Ta Polska nie scali się i nie pojedna przez następnych kilka, a może nawet kilkanaście lat. Niestety w tym rozbiciu Polski ważną rolę odegrała część polskich biskupów.

– On to wszystko mówi dlatego, ponieważ w gruncie rzeczy, uważa swoich słuchaczy za ćwierćinteligentów. On wbrew pozorom wcale nie żywi do swojego elektoratu szacunku, wcale się z nim nie liczy, nie traktuje swoje elektoratu z godnością – ocenia wystąpienie Kaczyńskiego dziennikarz Marcin Zegadło.

Przem.Szubartowicz

@PSzubartowicz

Polski nie da się zszyć. Kaczyński bezceremonialnie gra na najniższych instynktach, pobudzając to, co w ludziach najgorsze: rasizm, ksenofobię, homofobię itp. Głosujecie na nas, bo tamci mają pasożyty, a dwóch panów trzymających się za ręce zniszczy „naszom kulturę”! Podłość+.

Twitter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: